Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi

Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi

Siber güvenlik saldırılarına karşı önlem almak adına üst düzey hesapları korumak, güvenlik adımlarının en önemlisidir. Siber saldırı ve fidye yazılımlarıyla oluşan güvenlik açıkları genelde, kimlik ya da şirket bilgilerinin dışarıya sızmasıyla sonuçlanıyor. Bu tarz tehditlerin yanı sıra şirketlerin ağ ortamındaki kullanıcılardan gelen iç tehditlere karşı hazırlıklı olması gerekiyor. Şirket içinde hangi hesaplara kimin eriştiğinin takip edilmesi ve doğru hesap yönetimi, veri hırsızlığı riskini azaltıyor. Verilere erişimin güvenli bir şekilde sağlanması için şirketlerin düzenli olarak parolalarını yönetmeleri ve fidye yazılımlarına karşı önlem almaları gerekiyor.

 

SENHASEGURA

Veri hırsızlığına ve fidye yazılımı saldırılarına karşı şirketleri korumaktadır. Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi Çözümü, hayati önem taşıyan verilerin korunması ve şirket güvenliği için tasarlanmış, bütünleşik bir çözümdür. Yeni nesil PAM çözümü ile her oturumu kolayca izleyebilirsiniz. Eksiksiz şifre yönetimi yapabilir, kesintisiz canlı oturum akışı sağlayabilir, davranışları sürekli olarak takip ve analiz edebilir, aynı zamanda tüm şifreleri %100 güvende ve kontrol altında tutabilirsiniz.

Ayrıcalıklı hesap erişim yönetimi Senhasegura’nın şirket içi ağlara uzaktan güvenle bağlanmaya olanak tanıyan yeni nesil PAM çözümü ile, her oturum adeta güvenlik kamerasından izler gibi takip edilebiliyor. Çözüm bir (1) gün gibi çok kısa bir sürede devreye alınabiliyor. Uzaktan çalışma süreciyle birlikte çalışanların performansı da kolayca ölçülebilirken, kişisel ve kurumsal verilerin güvenliği sağlanarak veri akışı izlenebiliyor.

  • Aktif olmayan kullanıcıları silerek saldırı yüzeyini azaltın, ayrıcalıklı görevleri otomatize edin.
  • Yaşam Döngüsü yönetimi ile kesintileri azaltmak ve verimliliği artırmak için sertifikaları kuruluşun içinden otomatik olarak imzalayın.
  • Otomatik Denetim ile olaylara hızlı müdahale sağlayın ve operasyonel maliyetleri düşürün.
Erişim Otomasyonu

Gartner’a göre PAM Market Trendleri

Gartner PAM pazarını, makine hesapları ve servis hesaplarını, kimlik bilgilerini ve yüksek düzeyde ayrıcalıklı olması gereken işlemleri yönetmeyi ve korumayı amaçlayan temel bir güvenlik teknolojisi olarak tanımlar.

Erişim Otomasyonu

Senhasegura DOMUM

Senhasegura Remote Access Management ile şirket çalışanları ve şirket ağına erişim yapacak kişiler için Zero Trust tabanlı VPN’siz erişim sağlayın.

Çözümlerimiz

DSM – DevSecOps

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

Read More »

Domum

Senhasegura Remote Access Management ile şirket çalışanları ve şirket ağına erişim yapacak kişiler için Zero Trust tabanlı VPN’siz erişim sağlayın.

Read More »

Senhasegura Go

Daha üst seviye ayrıcalık gerektiren aktiviteleri uç nokta ajanları ile kullanıcı tarafında gerçekleştirin. İstisnai ayrıcalık yükseltmeleri/kısıtlamaları tanımlayın.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız
Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>