Senhasegura DOMUM

Senhasegura Domum

VPN’e ihtiyaç duyulmadan, uzaktan çalışanlar ve üçüncü taraflar için sıfır-güven erişimi (zero trust access).

Nedir?
Domum sayesinde kaynak kodlarına, komut dosyalarına, konfigürasyon dosyalarına gömülü kullanıcı kimlik bilgilerini silmek, yönetilen parolaları yazılım geliştiricileri ve IT destek personeli için görünmez kılmak mümkündür. Çalışanlar ve üçüncü taraflar için güvenli ve VPN’e gerek kalmadan erişim sağlar.

Yararları
· PAM platformunda oturum açmaya gerek kalmadan çalışanlara ve üçüncü taraflara anında, kolay ve güvenli erişim,
· Uzaktan çalışanlar için VPN veya ek konfigürasyona gerek olmaması,
· Uzaktan çalışanların yönetiminde operasyonel kazanç,
· Gerçek zamanlı izleme, oturum kaydı, tehdit analizi ve kullanıcı davranışı gibi SENHASEGURA’ nın PAM yeteneklerinin getirdiği tüm avantajlar

Nasıl çalışır?
Bir çalışanın veya üçüncü tarafın PAM platformu tarafından yönetilen cihazlara erişmesi gerektiğinde, SENHASEGURA Domum, son kullanıcıya onaylı erişim için bir bağlantı linki gönderir. Bu bağlantı linki, izinli cihazlara anında ve güvenli erişime izin verir.

Özellikleri

  • SENHASEGURA’nın herhangi bir ek yazılım veya lisanslama gerektirmeyen ajansız mimari
  • Domum’da kullanıcı adı ve şifre gerektirmeyen cihaz erişimi
  • Sezgisel kontrol paneliyle (intuitive dashboard) merkezi yönetim
  • Oturum kaydetme ve canlı akış gibi oturum özellikleri
  • Ortamda gerçekleştirilen eylemlerin merkezi görünümünü sağlayan benzersiz masaüstü ekranı
  • Coğrafi konum, haftanın günü ve saati, geçen süre gibi özelliklere dayalı erişim kısıtlamaları
  • Erişim gruplarına dayalı olarak maksimum granülariteye dayanan erişim iş akışları (Access workflows)
Erişim Otomasyonu

Gartner’a göre PAM Market Trendleri

Gartner PAM pazarını, makine hesapları ve servis hesaplarını, kimlik bilgilerini ve yüksek düzeyde ayrıcalıklı olması gereken işlemleri yönetmeyi ve korumayı amaçlayan temel bir güvenlik teknolojisi olarak tanımlar.

Erişim Otomasyonu

IAM ve PAM Arasındaki Fark Nedir?

İlk olarak, bir kimlik edinme ihtiyacının esas olduğunun bilincine varmak gerekir. Bu kimliğin sadece kişisel belgelere göre bu kimliğin oluşmadığını bilmek de ikinci önemli husustur.

Çözümlerimiz

DSM – DevSecOps

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

Read More »

Domum

Senhasegura Remote Access Management ile şirket çalışanları ve şirket ağına erişim yapacak kişiler için Zero Trust tabanlı VPN’siz erişim sağlayın.

Read More »

Senhasegura Go

Daha üst seviye ayrıcalık gerektiren aktiviteleri uç nokta ajanları ile kullanıcı tarafında gerçekleştirin. İstisnai ayrıcalık yükseltmeleri/kısıtlamaları tanımlayın.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız
Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>