Veri Tabanı Güvenlik Duvarı

Dataspin - Veri Tabanı Güvenliği

Şirketler ve organizasyonlar iç ya da dış kaynaklı tehlikelere ve saldırılara yönelik oluşabilecek veri sızıntısını engellemek ve sahip olduğu veriyi korumakla yükümlüdür.

Veri tabanlarında depolanan hassas bilgilere erişme amaçlı yapılan saldırılara ve veri sızıntısına karşı koruma sağlamak için  kullanmak gerekiyor. Veri kontrolü sağlamak adına veri tabanındaki erişimler ve yetkilendirmeler periyodik olarak kontrol edilmelidir.

Veri tabanı güvenlik duvarları aracılığıyla tüm erişim izlenip denetlenebildiği gibi hangi dosyalara erişim sağlandığının bilgisi de kontrol edilebilir. Veri hassasiyeti ve gizliliği sağlanılması gereken günümüz koşullarında şirketler, hangi verilerin korunması gerektiğini önceden belirleyip veri tabanı trafiğini inceleyerek olası tehlikelere karşı engelleme gerçekleştirilebilir.

Veri tabanı güvenlik duvarıyla, önceden tanımlanmış özelleştirilebilir güvenlik denetim ilkelerini uygulayan şirketler veri güvenliği standartlarını sağlayabiliyor.

Dataspin ile veri tabanı kullanıcıları tarafından korunan ve veri tabanına gönderilen SQL sorgularını durdurabilir, mevcut güvenlik ilkelerine uyup uymadıklarını kontrol edebilir ve denetim sağlayabilirsiniz.

KVKK Veri Koruma Çözümü ile tam uygum sağlayıp sunucu etkinliği izleme, veri tabanı güvenlik duvarı koruması ve dinamik veri maskeleme gibi pek çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

Dataspin Proxy ile tam koruma sağlayıp veri koruma çözümünden faydalanabilirsiniz.

 

Dataspin Data Policy Manager

Dataspin Data Policy Manager ile veri tabanı güvenlik duvarı, SIEM sistemleri, Elasticsearch ve büyük veri ortamları gibi üçüncü parti çözümler kolayca entegre edilebilir ve güvenlik için anlık bildirimler alınabilir.

Dataspin Veri Tabanı Güvenlik Duvarı Çözümü (Database Firewall) ile port bazında erişim izinleri de kolayca yönetilebilir.

  • Uygulama seviyesinde gelişmiş güvenlik sağlayın.
  • İş uygulamalarında ve veri tabanlarında maskeleme sağlayın.
  • Hangi verilerin korunması gerektiğini saptayın.
Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »

IAS

Buguardian in App Security ile çoklu bulut ve K8s ortamlarında uygulamalar için gerçek zamanı uygulama korumasını ve güvenlik testlerini otomatikleştirin.

Read More »

DSM – DevSecOps

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

Read More »

DCase, müşteri vaka ve talep yönetimi süreçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmet yönetimi platformudur.

Caspipot, saldırı yüzeyi izleme ve ihlal veri kontrolü ile bilgi toplayabileceğiniz hepsi bir arada bir SaaS güvenlik çözümüdür.

Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>