Buguardian

Buguardian, uygulama katmanına yönelik gerçekleştirilmesi hedeflenen saldırılara karşı yenilikçi güvenlik çözümleri sunar.

Buguardian Hakkında

Buguardian, uygulama katmanına yönelik gerçekleştirilmesi hedeflenen saldırılara karşı yenilikçi ve çözüm odaklı ürünleri teknolojik bilgi dağarcığı ile zenginleştirmeye çalışarak, kullanıcıların en fazla verimi en kolay şekilde elde etmesini sağlar.

Uygulama katmanının güvenliğini sağlamanın ciddiye alınması gereken bir iş olduğu bilincinde olarak kapsamlı uygulama katmanı güvenlik çözümleri sunar.

Buguardian Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>