Ivanti

Ivanti, bilgi teknolojileri alanında profesyonellerin güvenlik sorunlarını çözmesine ve kullanıcı deneyimlerini optimize etmesini sağlar.

Ivanti Hakkında

30 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip Ivanti, varlık yönetiminden bilgi teknolojilerine, servisten güvenliğe kadar çeşitli yazılımlarla bilgi teknolojileri alanında profesyonellerin güvenlik sorunlarını çözmesine ve kullanıcı deneyimlerini optimize etmesini sağlar. 

Ivanti, teknik süreçlerdeki bilgisiyle otomatik çözümler sunarak üretkenliği engelleyen ve zaman alan manuel işlemlerin önüne geçiyor ve paydaşların BT deneyimini kişiselleştirir.

Kurum ve şirketlerin altyapı, bulut ve BT süreçlerinde tam otomasyon sağlar, güvenlik risklerini sıfıra indirir. Tek bir platform üzerinden tam kontrol imkanı sunar.

Ivanti Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>