Logsign

Logsign, otomasyon odaklı siber güvenlik çözümleri ile verilerinizin kapsamlı görünürlüğünü ve veri kontrolünü ele almanızı sağlar.

Logsign Hakkında

Logsign SIEM güvenlik uzmanlarının her sayıda ve her kaynaktan, istenen miktarda veriyi toplayarak saklayabildiği, yedekli bir veri gölü oluşturma imkanı sağlar. Oluşturulan veri gölü üzerinde gerçek zamanlı analizlerle zaafiyet veya tehdit, atak tespitine imkan
verir. Otomatik bildirim özelliği ile uzmanları bilgilendirdiği gibi otomatik müdahale yeteneği ile gerçek zamanlı tehdit engelleme yapar ve verilerinizi korur.

5651, KVKK, PCI DSS gibi kanun ve gerekliliklere uyumlu olmak da yetenekli bir SIEM çözümü ile mümkündür. Veri korumak, imzalanmış şekilde saklamak ve yedeklemek, veri kaybı olmadan otomatik, zaman ayarlı raporlama yapmak temel bir gereksinimdir.

 

Logsign Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>