Senhasegura

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

Senhasegura Hakkında

Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenlik alanında dünya genelinde yüzlerce müşteriye çözüm sunan Senhasegura, uygulamalı teknolojinin, güvenliği arttırmanın anahtarı olduğuna inanmaktadır.

Amacı, ayrıcalıklı erişim yönetiminin yaşam döngüsünün tamamını ele alarak,erişimden önce, erişim sırasında ve sonrasında kuruluşun içinden ve dışından ayrıcalık suistimalini durdurmak olan Senhasegura, kullanıcı dostu işletim modları ve hızlı, kapsamlı satış sonrası desteğiyle şirketleri bir üst sıraya taşımaktadır.

Senhasegura Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>