Tüm Oturumları Takip Etmenin

En Güvenli Yolu

Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi ve bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenlik alanında dünya genelinde yüzlerce müşteriye çözümler sunan Senhasegura, uygulamalı teknolojinin güvenliği artırmanın anahtarı olduğuna inanmaktadır.

Firewall rejection
100%

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

uptime monitoring
100%

Senhasegura Remote Access Management ile şirket çalışanları ve şirket ağına erişim yapacak kişiler için Zero Trust tabanlı VPN’siz erişim sağlayın.

cost reduction
100%

Daha üst seviye ayrıcalık gerektiren aktiviteleri uç nokta ajanları ile kullanıcı tarafında gerçekleştirin. İstisnai ayrıcalık yükseltmeleri/kısıtlamaları tanımlayın.

Senhasegura

şifreleme mekanizmalarını kullanıp kullanıcıların çözüme kayıtlı bir dizi kimlik bilgisine erişmesini sağlıyor.

Senhasegura Temel Özellikleri

Bir PAM çözümü olan Senhasegura ile parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolayın, yönetin ve izleyin.

Kimlik bilgisi Yönetimi

Güvenli parola depolamaya ve merkezi erişim yönetimine izin verilmesi.

undraw_online_resume_qyys.png

Oturum Kaydı

Herhangi bir denetim veya veri gizliliği yetkilisinin talebini karşılamak için ayrıcalıklı oturum sırasında gerçekleştirilen herhangi bir eylemin izlenmesine olanak tanınması.

Uygulama Kimliği

Uygulama kimlik bilgilerinin parolasını değiştirmek için kendi şablonunun kullanılması ve yeni şifrelenen parolaların veri tabanında saklanması.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>