ALTYAPI, BULUT VE BT SÜREÇLERİNDE TAM OTOMASYON

BT süreçlerinde tam otomasyon sağlayın, güvenlik riskini sıfıra indirin!

Otomasyon

Rutin manuel görevler IT kaynaklarını tüketip takımların daha önemli projeleri hayata geçirme ve katma değerli işlere odaklanma yeteneğini sınırlıyor. Ivanti Otomasyon Çözümü (Automation) ile şirketlerin gerekli altyapı, bulut ve bilgi teknoloji ağlarının otomasyon süreçleri hızlanıp destekleniyor ve yönetmeye yardımcı olunuyor. Böylece uygulamaların ve hizmetlerin nasıl ve ne zaman gerçekleşeceğine dair tüm işlemler tamamen otomatize ediliyor.

Çalışanlarınızın temel dijital kaynaklara ulaşmasını sağlayın.
Çalışanlarınızın temel dijital kaynaklara ulaşmasını sağlayın.
Ana güvenlik ve uyumluluk politikalarını uygulayın.
Ana güvenlik ve uyumluluk politikalarını uygulayın.
IT işlemlerini optimize ederek oluşan yükü azaltın.
IT işlemlerini optimize ederek oluşan yükü azaltın.

IT otomasyonu, tekrarlanan süreçleri değiştiren ve manuel müdaheleyi azaltan yazılım ve sistemler oluşturan bir teknoloji. Şirketler, insan dokunuşu gerektiren manuel süreçleri otomatize ederek IT altyapısının ve uygulamalarının uygulanış süreçlerini hızlandırmayı hedefliyor. Günümüzde sanal ağların ve bulut hizmetlerin yükselmesiyle birlikte yaygınlaşan otomasyon kullanımı; IT ekiplerinin hızlı, tutarlı ve güvenli hizmet sunmasına yardımcı oluyor. Şirketler otomasyon ile önemli maliyet tasarrufu sağlarken BT personelleri çok daha verimli çalışabiliyor. İş gücünün fazla olduğu şirketler, hızlı, az hatayla ve ölçeklenebilir iş gereksinimlerine cevap verecek çözümlere ihtiyaç duyuyor.  Otomasyonla ile tam otomatik bir ortam sağlanıyor ve hazırda bulunan kaynakların verimliliği destekleniyor.

Ivanti Otomasyon Çözümü ile karmaşık işlemleri ve altyapıyı otomatize ederek yoğun işleri otomatik iş akışlarına dönüştürebilirsiniz. Hepsini tek bir yerden yönetilen kolay ve hızlıca bulunabilen bir veri havuzu mimarisinde toplayabilir, böylece temel güvenlik uygulamalarına yardımcı olarak riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca IT stratejik projeleri için kaynaklarınızı etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?