ALTYAPI, BULUT VE BT SÜREÇLERİNDE TAM OTOMASYON

BT süreçlerinde tam otomasyon sağlayın, güvenlik riskini sıfıra indirin!

Kullanıcı Çalışma Alanı Yöneticisi

Ivanti Kullanıcı Çalışma Alanı Yöneticisi Çözümü (User Workspace Manager) ile her kullanıcı kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi elde ederek uygulama yönetimini basitleştirip IT’nin üretkenliği artırılıyor. Windows 10’a geçiş, Office 365’in adaptasyonu veya hizmetlerin buluta taşınması gibi pek çok süreç, Ivanti ile kolayca çözüme kavuşturulabiliyor.

Akıllı cihazlarınızın yapılandırmasını basitleştirin.
Akıllı cihazlarınızın yapılandırmasını basitleştirin.
Kullanıcı deneyiminizi optimize ederken oturumlarınızı güvenli hale getirin.
Kullanıcı deneyiminizi optimize ederken oturumlarınızı güvenli hale getirin.
Sunucunuzun verimliliğini büyük ölçüde artırın.
Sunucunuzun verimliliğini büyük ölçüde artırın.

İş gücü fazla olan bir şirkette, merkezi ağa bağlı bilgisayarların güncellemelerini gerçekleştirmek ve yönetmek, IT ekipleri için zorlayıcı ve fazlasıyla zaman alan bir süreçtir. BT çalışanlarının müdahelesini gerektiren bu tarz işlemleri otomatikleştirmek, kurumların üretkenliğini artırmasına olanak tanıyor. Şirketler kullanıcı çalışma alanı yönetimi çözümüyle, kullanıcılarının verimliliğini artırmayı hedefliyor. Çözüm, hızlı bir şekilde bir kullanıcı profilini diğer bir kullanıcı profiline aktarabiliyor. Cihaz dağıtımını basitçe yönetmeyi sağladığı gibi şirketlerin BT maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyor. Kullanıcı çalışma alanı yöneticisiyle, kullanıcı konumu veya cihazı farketmeksizin kişiselleştirilmiş, uyumlu bir deneyim sunuluyor. Şirketler çözümle, duyarlı ve yüksek korumalı bilgisayarlar sağlayabilir, sunucularda sermaye tasarrufu yapabilir, kullanıcıları daha verimli yönetebilir ve uç nokta güvenlik tehlikesini azaltabilir.

Kullanıcı Çalışma Alanı Yöneticisi Çözümü ile duyarlı ve güvenli akıllı cihazlar elde edebilir ve kullanıcıları etkili bir şekilde yönetip uç nokta güvelik riskinizi azaltabilirsiniz. Merkezi yönetim konsoluyla çözümlerinizi tek bir yerden yönetebilir, politika ve uygulama yönetimini basitleştirirken her kullanıcıya kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?