VERİ KORUMA ALANINDA LİDER

Her platformda verilerinizi güvende tutun, veri ihlallerini durdurun!

Dosya Etkinlik Yöneticisi

GTB Technologies’in Dosya Etkinlik Yöneticisi Çözümü (The File Activity Monitor) The Auditor ile şirketlerin içeriğe dayalı kullanıcı etkinliklerinin sürekli izlenmesi sağlanıyor. Şüpheli kullanıcı dosya hareketlerinin tanımlanmasına ve uyarılmasına olanak sağlanıp veri ihlali durumlarında riski belirlemeye yardımcı olunuyor.

Hassas verilerinizi kontrol edin.
Hassas verilerinizi kontrol edin.
İçeriğe odaklanıp önemli verilerinizin taşınması durumunda tüm hareketleri izleyin ve tam koruma sağlayın.
İçeriğe odaklanıp önemli verilerinizin taşınması durumunda tüm hareketleri izleyin ve tam koruma sağlayın.
Kör noktaları saptayın, olası tehdit durumlarına karşı hareke geçmeye hazır olun.
Kör noktaları saptayın, olası tehdit durumlarına karşı hareke geçmeye hazır olun.

Veri ihlali yaşayan şirketler müşterilerinin büyük çoğunluğunu kaybetme tehlikesi yaşıyor. Dünya genelindeki birçok tüketici, hizmet aldıkları şirketlerin veri ihlali yaşayacağını düşündüğünden endişe duyuyor. Siber saldırılar ve iç tehditler, fikri mülkiyet içeren verileri ve kişisel verilerin korunması endişesini artırırken şirketlerin duruma adapte olma zorunluluğu gündün güne artıyor. Veri ihlali, günümüz dünyasında şirketler için kârlılık kaybı ve hizmet durdurma gibi ciddi sonuçlara da sebebiyet verebiliyor. Siber suçlardaki artış, şirketlerin güvenlik önlemlerini artırmasını zorunlu kıldığı gibi potansiyel gelirlerini de riske atıyor. İtibar kaybetmek istemeyen şirketler, bu önemli sorunun çözümünü, güvenlik yazılımlarıyla sağlayabiliyor.

GTB Technologies’in Dosya Etkinlik Yöneticisi çözümüyle şirketler yıkıcı sonuçların önüne geçebiliyor. Şirketlere, verinin izlenmesi noktasında hareket kabiliyeti katan çözüm, son kullanıcılara kadar kullanıcı aktivite döngüsünü kontrol edip denetim sağlayabiliyor. Şüpheli aktiviteleri tespit edebiliyor, tehdit durumunda dosyaların güvenliğini sağlıyor ve kör noktaların tespitine yardımcı oluyor. Siber saldırı ya da iç tehditler yoluyla oluşabilecek veri sızıntısı, GTB Auditor teknolojisiyle önlenebiliyor.

Dosya paylaşımı depolamasını destekleyen The Auditor ile şüpheli veya kötü amaçlı hareketleri belirleyebilir, dosya kullanıcı hareketlerini sürekli olarak takip altına alabilirsiniz. Kaynak kodu, üretim planları, patent başvurusu gibi şirketlerin fikri mülkiyetlerini korumanın hayati önem sahip olduğu günümüzde, GTB The Auditor ile geleneksek dosya izleme metodlarını geride bırakarak veri sızıntılarını önleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?