Anti-Malware

Malware saldırılarına maruz kalmamak adına antivirüs yazılımları, güvenlik duvarları veya e-mail güvenlik yazılımları kullanılabilir.

Uç Nokta Güvenliği

Anti-Malware

Malware yani zararlı yazılımlar; bilgisayar, telefon veya tablet gibi mobil cihazlarınıza sızma gerçekleştirmek, önemli bilgilerinizi toplamak ya da gösterilmesini istemediğiniz reklamları işlevini bozdukları cihazlarınızda göstermek için kullanılan kötü amaç yazılımlardır.

Malware saldırılarına maruz kalmamak adına antivirüs yazılımları, güvenlik duvarları veya e-mail güvenlik yazılımları kullanılabilir.

Pek çok yazılım dilinde hazırlanan zararlı yazılımlar hemen hemen tüm cihazlara, e-posta platformlarına ve tarayıcılara ulaşabileceğinden Malware Catch Rate oranı yüksek olan önleyici yazılım veya programları tercih etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>