Anti-Virüs

Antivirüs programı; bilgisayar, tablet, telefon gibi bilişim tabanlı teknolojilerde, kötü amaçlı yazılımların tespiti, engellenmesi ve işlevsiz hale getirilmesi için üretilmiş bilgisayar programıdır.

Uç Nokta Güvenliği

Anti-Virüs

Antivirüs programı; bilgisayar, tablet, telefon gibi bilişim tabanlı teknolojilerde, kötü amaçlı yazılımların tespiti, engellenmesi ve işlevsiz hale getirilmesi için üretilmiş bilgisayar programıdır. Bu programlar, teknolojik cihazlarınızın güvenliğini sağlayacak en önemli unsurlardır.

Bilgisayar sistemlerinin, günlük yaşamda önemli bir yeri vardır. Hayatın büyük bir bölümünü oluşturan bu teknolojik araçları güvenli bir şekilde kullanabilmek de, herkes için önem arz eder.

Bu amaçla, kullanmakta olduğunuz bilgisayarları yabancı ve zararlı yazılımlardan, virüslerden korumak istersiniz. Cihazı olası tehditlerden korunmak için ona antivirüs programı yüklemek, atılabilecek en doğru adımdır.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>