Birleşik Uç Nokta Yöneticisi

Birleşik Uç Nokta Yöneticisi Çözümü IT yöneticilerinin cihazlardaki verileri ayrıntılı olarak toplamayı ve yönetmeyi sağlar.


Uç Nokta Yönetimi

Birleşik Uç
Nokta YöneticisiBirleşik Uç Nokta Yöneticisi Çözümü (Unified End Point Manager) ile artık bir kişi yüzlerce hatta binlerce kullanıcıyı ve cihazı yönetebiliyor.

Sınırlı kaynaklarla hızlı sonuçlar alınabiliyor. Uç nokta ve çalışma alanı yönetimi birleştirilerek kullanıcı deneyimi karşılaştırılabiliyor. Ayrıca yönetim süreci çok daha basitleşiyor.

Organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre uç nokta yönetimi sağlıyor. Geçmişte uç nokta yönetimi, basit bir anti-virüs yazılımı ve güvenlik duvarı korumalı bir dizüstü bilgisayar veya masaüstüyle sağlanabiliyordu.

Ancak bu metodlar, ağların büyük ölçüde artışıyla ve uç noktaların farklılaşmasıyla artık sürdürülebilir değil. Ağlara yönelik yeni güvenlik tehditleri uç nokta yönetim yazılımlarına ihtiyacı artırıyor.

Korunmasız bir uç noktadan ağa giriş yapılırsa bulutta çalışan uygulamalar ve değerli şirket verileri anında erişilebilir hale geliyor. Şirketlerde fazlasıyla kullanılan akıllı telefon gibi mobil cihazların yönetimi, uç nokta yönetimiyle sağlanabiliyor.

Tüm BT kaynaklarının birer ağ geçidi olması, şirketlerin uç noktalarını güçlü ve güvenli şekilde yönetebileceği çözümlere ihtiyacını ortaya çıkarıyor.

Uç Nokta Yönetimi

Ivanti Birleşik Uç Nokta Yöneticisi Çözümü ile

 IT yöneticilerinin cihazlardaki verileri ayrıntılı olarak toplamasına, yazılımı otomatikleştirmesine, çalışma alanı ortamlarını kişiselleştirmesine ve kullanıcı sorunlarını hızla çözüme kavuşturmasına yardımcı olabilir, verimliliği maksimuma çıkarabilirsiniz.

Ayrıca IT analistlerinizin tek bir yönetim konsolundan tüm cihazlarınızın çalışmasına izin verebilir, kullanıcıların çalışma alanlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızın yanı sıra kurumsal mobiliteyi basitleştirin ve güvenlik sağlayın.

Tüm cihazlarınızda politikaları, kişiselleştirmeleri ve işlemleri hızlı bir şekilde uygulayın.

Kimin hangi cihazlardan veri aldığını belirlemek için sistemi yapılandırın.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>