Cihaz Kontrolü

Bilgisayara kurulu veya bağlı cihazlarda kullanıcı erişiminin yönetilmesini, bu tür aygıtlar bağlandığında bilgisayarın enfeksiyondan korunmasını ve veri sızıntısının önlenmesini sağlar.

Uç Nokta Güvenliği

Cihaz Kontrolü

 

Üretkenliği artırmak için kullanıcılarınıza genellikle ağ dışında bulunan verilere kolay erişim sağlamanız gerekir. Ancak, kötü amaçlı yazılımlar ve cihazlar yoluyla veri kaybına kapı açma riski gerçek bir endişe kaynağıdır.

Ivanti Device Control, etkili ve ölçeklenebilir koruma sağlar. Sunucular, sabit işlevli varlıklar (örneğin, POS, ATM) veya sanallaştırılmış uç noktalar için ideal olan Cihaz Kontrolü, izinsiz kullanımını önlemek için uç noktaları hızla belirlemenize ve korumanıza olanak tanır. Çıkarılabilir cihazlar ve bağlantı noktaları ve bilinmeyen uygulamaların yüklenmesini ve yürütülmesini önlemek için saldırı yüzeyinizi katlanarak azaltır.

Kullanıcı üretkenliğini etkilemeden veri erişimi ve cihaz kontrolü ile proaktif olun.
Kullanıcılarınızın verilere kolay erişmesi gerekir. Ancak bu, veri kaybına ve kötü amaçlı yazılımlara kapı açabilir. Kötü niyetli veya tesadüfi, bu olaylar bir kabus olabilir. İş gücünüzü ve iş temponuzu bozmadan saldırı yüzeyinizi azaltarak tehditlerin önüne geçin.

Veri hırsızlığını önleyin

Nasıl bağlanırlarsa bağlansınlar, yetkisiz cihazların verileri kopyalayamayacağından emin olun.

Uç noktaları kötü amaçlı yazılımlardan koruyun

Hileli Wi-Fi/Bluetooth işaretleri, USB bellekler ve yazıcılar gibi uç noktalara erişimle cihazlarınız üzerinde daha iyi görünürlük ve kontrol elde edin.

Güvenlik politikalarını geliştirin

Beyaz liste yaklaşımını kullanarak cihazları ve verileri merkezi olarak yönetin.

Güvenlik üretkenlik araçları

Kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduklarında bu araçlara erişimini engellemeden verileri güvende tutun.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>