DB Audit

Yöneticilerin erişimi denetlemesine, veri tabanını kimin kullandığını ve kullanıcıların veri tabanında ne yaptığını bilmesine olanak tanıyın.
Veri Tabanı Güvenliği

DB Audit

 

Bir veri tabanı denetimi, birkaç izleme özelliğini içeren bir veri tabanı güvenliği kontrolüdür. Yöneticilerin erişimi denetlemesine, veri tabanını kimin kullandığını ve kullanıcıların veri tabanında ne yaptığını bilmesine olanak tanır. 

Veri tabanının çalınmasını önlemek ve ayrıca kullanıcıların veri tabanı kodunu karıştırmamak için denetim yapılır.

Bir veri tabanı denetiminde yer alan izleme özelliklerinden bazıları, kullanıcıları tanımlamayı, veri tabanında gerçekleştirilen eylemleri kaydetmeyi ve veri tabanı değişikliklerini kontrol etmeyi içerir. 

Bir veri tabanı denetimi nadiren bir kişi tarafından gerçekleştirilir; daha sık bir program tarafından gerçekleştirilir.

Veri Tabanı Güvenliği

Dataspin DB Audit 

Çeşitli kullanıcılar, işletmeler veya büyük web siteleriyle ilişkili veri tabanlarına günlük olarak erişir. Bu kullanıcılar verileri görebilir ve erişim düzeylerine bağlı olarak bilgilerde yüksek veya düşük düzeyde değişiklikler yapabilir ve verileri diğer programlarda depolayabilir. Herhangi bir koruma şekli olmadan, veri hırsızlığı riski çok yüksektir, çünkü herhangi bir bilgi çalındığı takdirde hiçbir kullanıcının kullanımı söz konusu olamaz.

 

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>