ITSM

ITSM için Ivanti Neurons, mevcut en esnek ve eksiksiz bulut için optimize edilmiş ITSM çözümüdür.

Hizmet Yönetimi

ITSM

 

ITSM, son kullanıcı ihtiyaçlarını anlamaya ve bunları karşılamaya odaklanır. Bu da etkili talep yönetimine sahip BT sistemleri tasarlamaktan hizmetleri geliştiren süreçler, donanımlar ve yazılımlar dağıtmaya kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. 

ITSM aktiviteleri, gelişen beklentileri ve teknolojileri karşılamak için BT sistemlerini büyütmeyi ve geliştirmeyi mümkün kılar.

Kuruluşlar ITSM’yi etkili biçimde uyguladığında daha yüksek kullanılabilirliğe sahip daha duyarlı hizmetleri düşük maliyetle sunabilirler. ITSM ayrıca çalışan üretkenliğini ve müşteri deneyimini geliştirebilir, gelecekte hizmetleri analiz edip iyileştirmeyi daha kolay hale getirebilir.

Hizmet Yönetimi

ITSM için Ivanti Neurons

ITSM için Ivanti Neurons, mevcut en esnek ve eksiksiz bulut için optimize edilmiş ITSM çözümüdür. İş akışlarını otomatikleştirin, maliyetli manuel süreçleri ortadan kaldırırken işinizi daha verimli, uyumlu ve güvenli hale getirin. 

İster bir BT yardım masası destek bileti çözümü arıyor olun, ister daha gelişmiş ITIL hizmet yönetimi süreçleri gerçekleştirmeye ihtiyacınız olsun, Ivanti Neurons for ITSM, özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca ölçeklenebilir ve uyarlanabilir.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>