Kullanıcı Çalışma Alanı Yöneticisi

Ivanti User Workspace Manager inanılmaz bir kullanıcı deneyimi sağlar, üretkenliği artırır ve BT’yi yavaş ve karmaşık çalışma alanı yapılandırma araçlarının prangalarından kurtarır.

User Workspace Manager ile kullanıcıların sevdiği, hızlı yanıt veren, güvenli masaüstleri sunabilir, sunuculardan tasarruf edebilir, kullanıcıları daha etkin bir şekilde yönetebilir ve uç nokta güvenlik riskini azaltabilirsiniz.
Ivanti User Workspace Manager inanılmaz bir kullanıcı deneyimi sağlar, üretkenliği artırır ve BT’yi yavaş ve karmaşık çalışma alanı yapılandırma araçlarının prangalarından kurtarır. Ivanti ile Windows 10 veya 11’e geçiş, Office 365’in benimsenmesi veya hizmetleri buluta taşıma artık hem BT hem de kullanıcılar için basit, risksiz ve keyifli!

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>