Şifre Yöneticisi

Şifre Yöneticisi ile servis masasından yardım almadan kullanıcılara şifrelerini sıfırlamak veya hesaplarının kilidini açmak için hızlı ve güvenli bir yol sunuluyor.

Hesap ve Şifre Güvenliği

Şifre Yöneticisi

 

 

Şifre Yöneticisi ile servis masasından yardım almadan kullanıcılara şifrelerini sıfırlamak veya hesaplarının kilidini açmak için hızlı ve güvenli bir yol sunuluyor.

Birden çok kimlik doğrulama yöntemi ve hizmet masası entegrasyonunun bi arada yer aldığı çözüm, IT ekipleri için daha fazla iş oluşturmadan güvenliğin maksimuma taşınmasına imkan veriyor.

Günümüzün siber tehdit çağında şirketler, yetkisiz erişimi önlemek ve kullanıcı şifre yönetimini sağlama gerekliliğinin bilincindeler. Parola güvenliğini sağlamak ve hesap kilitlerini periyodik olarak düzenlemek, kullanıcıların kişisel ve iş verilerini korumak adına alınması gereken önlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Araştırma sonuçlarına göre çalışanlar, iş ve kişisel hayatlarında da aynı şifreleri kullanıyor.

Herhangi bir kimlik doğrulama yöntemi ya da güvenlikli şifre kombinasyon rehberi kullanmayan çalışanlar, güvenlik açıkları yaratarak şirketlerin dijital kimliklerini tehlikeye atabiliyor. Şifre kullanımına ve yönetimine yeteri hassasiyetin gösterilmesini sağlamak adına şirketler, şifre yöneticisi çözümüyle, paylaşılan bilgilerin korunmasını ve şifre yönetimini otomotize etmeyi hedefliyor.

Hesap ve Şifre Güvenliği

Ivanti Şifre Yöneticisi Çözümü

Ivanti Şifre Yöneticisi Çözümü ile birden çok kimlik doğrulama yöntemi ve hizmet masası entegrasyonunu IT ekiplerinizin hayatını kolaylaştırarak güvenliği güçlendirebilirsiniz. Şifre sıfırlama ile IT ekiplerinize gelen aramaları azaltabilir böylece ekibinizin zamanını katma değeri daha yüksek işlere harcamasına imkan verir. Ayrıca rutin görevleri ortadan kaldırarak servis masası çağrı hacmini azaltabilir, dolaylı olarak maliyetlerinizi azaltıp kar elde edebilirsiniz.

Kimlik doğrulama ile güvenliği artırın.

Şifre sıfırlama, hesap kilitlerini açma gibi kayıt ve kullanımı izleyen gösterge tabloları oluşturun.

Otomatik ticket açın, güncelleyin ve kapatın. Aynı zamanda kolayca izleyin ve denetleyin.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>