SSL VPN

SSL VPN bağlantısı uçtan uca şifrelenerek, uç nokta cihazları (bilgisayar, telefon, tablet vb.) ve kurumun veri kaynakları arasında taşınan verinin internet üzerinden taşınmasını sağlar.Ağ Güvenliği

SSL VPN

SSL VPN (Secure Sockets Layer Virtual Private Network), SSL veya TLS protokolleri üzerinden güvenli erişim sağlayan sanal özel ağ teknolojisidir.

SSL VPN bağlantısı uçtan uca şifrelenerek, uç nokta cihazları (bilgisayar, telefon, tablet vb.) ve kurumun veri kaynakları arasında taşınan verinin internet üzerinden taşınmasını sağlar. 

Bu sayede çalışanlar, şirket veri kaynaklarına (CRM yazılımları, veri tabanları, kuruma özel uygulamalar vb.) kurum ağı dışından güvenli şekilde bağlanırlar. Bu bağlantılar bir web tarayıcısı üzerinden sağlanabileceği gibi, uç cihazlara yüklenen SSL VPN uygulaması ile de başlatılabilir.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>