Uç Nokta Güvenliği

Uç Nokta Güvenliği, kurumsal ağlardaki tüm cihazların ve önemli verilerin güvenliğini sağlamak ve korumak için ihtiyaç duyulan sistemlerdir.


Uç Nokta Güvenliği

Uç Nokta
Güvenliği

 

 

 

Ivanti ile kurumsal ağlardaki tüm cihazların ve önemli verilerin güvenliğini sağlamak ve korumak için ihtiyaç duyulan araçlar tek ve entegre bir konsoldan sağlanıyor.

Şirketleri hedef alan tehlikeler tespit edilerek kuruluşa zarar vermeden yanıtlanıyor. Üstelik tüm bunlar, tek bir konsoldan gerçekleştiriliyor.

Siber saldırılar yükseliyor, araştırmalar 2023 yılına kadar siber suçluların yaklaşık yılda 33 milyar veri çalacağını gösteriyor. Şirketler veya işletme sahipleri için bu rakamlar siber güvenlik tehdidine karşı önlem almayı zorunlu hale getiriyor. Bir iş ağının en savunmasız unsurlarından biri, uç nokta aygıtlarıdır. 

Şirketler, veri ihlallerindeki yükselişe karşı hayati iş varlıklarını ve bilgilerini korumak adına uç nokta güvenliğine ihtiyaç duyuyor.

 

Uç nokta cihazları, işletmelerin teknik olarak kalbidir ve tüm cihazlar ağa bağlı olarak çalışır. Tarayıcı, tablet, dizüstü, masaüstü hepsi iletişim halindedir ve sürekli olarak veri paylaşımı olduğundan cihazlar savunmasız hale gelebilir. Uç nokta güvenlik yönetimi, ağdaki tüm uç nokta aygıtlarının belirli düzeyde korunmasını sağlarken tek konsol üzerinden belirli güvenlik seviyeleri oluşturmaya olanak sağıyor. Şirketler, uç nokta güvenliğiyle siber saldırılara karşı modern gereksinimleri karşılayabildiği gibi sistemlerdeki zayıflıkların kullanılmasını engelleyebiliyor.

Uç Nokta Güvenliği

Ivanti Endpoint Security Çözümüyle

Cihazlarınızın yetkisiz kullanımını kilitleyerek bilinmeyen uygulamaların yürütülmesini durdurabilirsiniz. Tek bir konsol aracılığıyla keşfetme ve koruma özellikleriyle saldırıların önüne hızlıca geçip olası saldırı senaryolarını en aza indirebilirsiniz. Böylece saldırıdan oluşabilecek zararı önleyebilirsiniz. Ayrıca bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tanımlamak ve engellemek için de Uç Nokta Güvenliği Çözümünün çoklu algılama tekniklerini kullanabilirsiniz.

Anında yapılandırmaları düzeltin ve ihlallere hızlı yanıt verin.

Çıkarılabilir aygıtların ve bağlantı noktalarının yasadışı kullanımını önlemek için uç noktaları kilitleyin.

Hareketsiz ve hareketli verileri korumak için şifreleme politikalarını güncelleyin.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>