Uç Nokta ve Sunucu Yönetimi

Uç nokta yönetimi, uç nokta cihazlarının bir ağa erişim haklarını doğrulama ve denetleme ve bu erişimin oluşturduğu herhangi bir dış veya iç tehdidi önleyen güvenlik ilkeleri uygulamasıdır.


Ağ Güvenliği

Uç Nokta ve
Sunucu Yönetimi

 

 

Uç nokta cihazlarının bir ağa erişim haklarını doğrulama ve denetleme ve bu erişimin oluşturduğu herhangi bir dış veya iç tehdidi önleyen güvenlik ilkeleri uygulamasıdır.

Şirket içi veya uzak/internet bağlantıları üzerinden ağlara erişen bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar, uç nokta yönetimi gerektiren en yaygın cihazlardır. 

Uzak sensörler ve endüstriyel kontroller gibi nesnelerin interneti (IoT) cihazlarının güvenliğini sağlamak ve yönetmek için özel uç nokta donanımı ve gömülü yazılım da kullanılır. Dünya çapında, kurumsal, internet, intranet ve mobil ağlarda milyarlarca uç nokta vardır.

Ayrıca, tek bir kullanıcının ağlara birden fazla cihaz üzerinden erişmesi yaygındır; ofisteki bir bilgisayar, yolda bir dizüstü bilgisayar veya tablet ve hemen hemen her yerden bir akıllı telefon. Bir kuruluş ne kadar çok uç nokta cihazı dağıtırsa, hepsini yönetme ihtiyacı o kadar artar.

 

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>