Uygulama Güvenliği

Advanced Application Control ile veri kaybını önleyin, yetkisiz uygulamaları engelleyin ve sürekli görünürlük sağlayın.


Veri Güvenliği

Uygulama Güvenliği

 

 

 

Şirketler uygulama güvenliğine, uygulama veya hizmet trafiğini yönetmek için ihtiyaç duyuyor. 

Güvenlik duvarları, uygulama izinlerini yönetirken ileri düzeyde teknolojilerden yararlanıyor. 

Güvenlik duvarının aşılmasıyla bir sunucuya ya da ağa giriş yapılabilir ancak gelişmiş güvenlik duvarları, zararlı uygulamaların veya kodun çalışmasını engelleyerek kötü amaçlı yazılımların veri güvenliğini ihlal etmesine izin vermez. 

Şirketler güvenlik açıklarını kontrol etmek ve yeni teknolojilere uyum sağlamak adına güvenlik çözümlerine başvuruyor. Uyum sağlayabilen şirketler değerli varlıkların korunmasında süreklilik sağlayabiliyor.

Veri Güvenliği

GTB Gelişmiş Uygulama Güvenliği Çözümü

Davetsiz misafir aktivitesini saptayarak ağ trafiğini sürekli kontrol eder ve son kullanıcılara anlık bildirimler yollar.  Tehditler, otomatik sınıflandırma ve kontrol sisteminden geçerek ağa ya da uygulamaya zarar veremeden engellenebiliyor.

GTB Technologies, hassas bilgilerinizin kontrolünü her yerden yönetecek şekilde tasarlanmıştır. Kurum fikri mülkiyetlerinin tam kontrolünü sağlayarak, hassas bilgileri belirlemenize, izlemenize ve etkili olarak korumanıza yardımcı olur.

Uygulama kontrolü ve güvenliği çözümü ile karmaşık tehditleri durdurabilir, hassas verilerinizi eski filtrelemelerden kaynaklı güvenlik açıklarından koruyabilir ve yetkisiz uygulamaları tanımlayarak tam kontrol sağlayabilirsiniz. 

GTB Uygulama Kontrolü Güvenlik Duvarı ile hangi uygulamaların güvenilir olan ya da olmayan kullanıcılar tarafından kullanıldığını kolayca saptayıp öğrenebilir ve olası veri sızıntılarının önüne geçebilirsiniz.

Gelişmiş tehditler, organizasyonu korumak için giderek zorlaşan bir ortam yaratıyor. 

Merkezi olarak yönetilen GTB Technologies’in Gelişmiş Uygulama Güvenliği Çözümü (Advanced Application Control) ile veri kaybını önleyerek bilinmeyen ve süreklilik arz eden tehditlere karşı akıllı algoritmalar kullanılıyor.

Olası tehditlerde doğrudan bildirimler alın.

Ağ trafiğini inceleyin ve karmaşık tehditleri durdurun.

Yetkisiz uygulamaları engelleyin ve sürekli görünürlük sağlayın.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>