Veri Tabanı İzleyicisi ve Denetimi

Veri tabanlarının denetimi ile sistemde var olan hata ve zafiyetleri ortaya çıkarıp düzeltin ve önlem alın.
Veri Tabanı Güvenliği

Veri Tabanı
İzleyicisi ve
Denetimi

 

 

 

Veri tabanı güvenliği; veri tabanı gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliğini sağlamak ve bunu korumak için tasarlanmış çeşitli araçları, kontrolleri ve önlemleri ifade eder.

Veri tabanı risk seviyesi kurumdan kuruma değişiklik göstereceği gibi aynı zamanda içinde saklanan bilginin hassasiyet derecesine de bağlıdır.

Kullanıcıların kredi kartı veya kimlik bilgileri gibi kritik verileri tutan kurumlar için veri tabanı güvenliği büyük önem taşımaktadır. Veri tabanlarının bu derece önemli kişisel ve finansal bilgileri tutması bu sistemleri siber saldırıların hedefi haline getirmektedir.

Değeri yüksek bilgileri saklaması nedeniyle veri tabanı güvenliği kurumlar için büyük önem arz etmektedir.
Veri tabanlarının denetimi, sistemde var olan hata ve zafiyetlerin ortaya çıkarılıp düzeltilmesine ve önlem alınmasına yardımcı olur.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>