WAF

Uygulama katmanını korumayı amaçlayan Buguardian WAF ile web arayüzlerinde gerçekleşen trafikteki veri paketlerini izleyin, filtreleyin ve gerektiği durumlarda bu trafiği engelleyerek web güvenliğinizi sağlayın.


Uygulama Güvenliği

Web Uygulaması
Güvenlik Duvarı

 

 

 

Günümüzde geleneksel güvenlik duvarları artık yeterli olmamaktadır. 

Güvenlik anlayışlarını oturtmuş şirketler, gereksiz servisleri güvenlik duvarları aracılığı ile kapatıyor olsa da, internete açılan kırılgan kapıları olan web sunucuları zorunlu olarak saldırılara açık kalmaktadır.

Buguardian WAF ile birlikte, tüm HTTP isteklerini yakalayabilir ve inceleyebilirsiniz. Oluşturacağınız politikalar ve kurallar ile birlikte, karşınıza çıkabilecek önemli güvenlik açıklarını elimine edebilirsiniz.

Bu politikalar ve kurallar çeşitli şekillerde ayrıntılandırılabilir. Şirketin güvenlik ilkelerine göre özelleştirilebilir ve konfigüre edilebilir.

Uygulama Güvenliği

Buguardian WAF (Web Application Firewall)

Buguardian WAF, bulut yapıda, 7/24 güvenliği hedefleyen uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.Sürekli öğrenen yapısı ile günümüzün en yeni ve etkili uygulama katmanı güvenliği çözümü olmaya adaydır. 

Oluşturduğunuz kuralların dakikalar içinde deploy edilebilir ve değişen trafik düzenlerine hızla yanıt verebilir olması bu adaylığa destek niteliğindedir.

DDoS Koruması

Buguardian WAF, saldırının boyutu ve türü ne olursa olsun web uygulamalarınızı hedefleyen DDoS saldırı girişimlerini tespit eder ve bunlara engel olur.

API Güvenliği

Buguardian WAF, API’leri korur ve B2B iletişimin etkin kılınmasına yardımcı olur. Kendi kendine öğrenen yapısı sayesinde Buguardian WAF ile bu saldırıların doğasını öğrenir ve gerekli adımları daha rahat şekilde atabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Buguardian WAF’ın benzersiz, detaylı raporlama özelliği ile kullanıcı davranışlarının, içerdeki ve dışardaki trafiğin akışını izleyebilir ve bunları belgeleyebilirsiniz.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>