WAS

Yeni nesil web uygulama güvenliği yazılımı Buguardian WAS ile kullanıcı verilerinin ve kurumsal verilerin işlendiği ve trafiğinin sağlandığı web ortamlarında web güvenliğine odaklananın.


Uygulama Güvenliği

Web Uygulama
Güvenliği

 

 

 

Uygulama geliştirmenin her aşamasında web trafiğinizi tarar ve yüksek standartta uluslararası güvenlik kurallarına göre kontrol eder. 

Artı olarak Buguardian WAS’ın güvenlik denetimleri, uygulama geliştirme ekibinizde web güvenlik bilincinin oluşturulmasını sağlar.

Buguardian WAS, uygulamalarınızdaki güvenlik açıklarını sürekli olarak, gerçek zamanlı tarar ve sizi potansiyel tehlikelere karşı savunmasız hale getirecek zafiyetleri belirler.

 Bu taramalar sonucunda sisteminizdeki bu zafiyetlerden sizi haberdar eder ve sizin herhangi bir ekstra çaba sarf etmenize gerek bırakmadan Buguardian WAF ile entegre çalışarak bu güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasını sağlar.

WAF saldırı vektörlerini, yeni saldırı türlerini ve potansiyel saldırgan davranışlarını sürekli izlerken, bu davranışların modellerini ve patternlerini WAS’a iletir. Böylelikle, tek seferde sağlam kurulmuş ve WAS ile WAF’ın entegre çalıştırıldığı uygulama güvenliği çözümümüz, kendi kendine bu kırılgan yapıları korumuş olur.

Uygulama Güvenliği

Buguardian WAS (Web Application Security)

Buguardian WAS, uygulama geliştirme ekiplerinin yüksek kaliteli teknoloji ile mükemmel web çözümleri üretmesi için benzersiz bir yardımcıdır.

Diyelim ki sizi pazardaki rakiplerinizin önüne geçirecek yüksek güvenlikli web uygulamaları veya kuruluşunuz için ideal bir çözüm için sağlam bir güvence arıyorsunuz, işte bu durumda Buguardian WAS beklentilerinizi tümüyle karşılayacaktır.

OWAPS Top10 Scanner, Smart Scan, Gelişmiş Raporlama, Hızlı Entegrasyon
Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>