Sıfır Güven Erişim

Sıfır Güven Ağ Erişimi, kullanıcıların hiçbir zaman ağ erişimi sağlamadan veya uygulamaları internete maruz bırakmadan kurum içinde kullanılan uygulamalara kesintisiz ve güvenli şekilde bağlanmasını sağlar.

Sıfır Güven Ağ Erişimi (Zero Trust Access), kullanıcıların hiçbir zaman ağ erişimi sağlamadan veya uygulamaları internete maruz bırakmadan kurum içinde kullanılan uygulamalara kesintisiz ve güvenli şekilde bağlanmasını sağlar. VPN’ler ve güvenlik duvarları gibi ağ merkezli çözümlerin aksine, Sıfır Güven Ağ Erişimi temelde farklı bir yaklaşımla kurum içindeki uygulamalara erişimi güvenli hale getirir. Genellikle VPN gibi geleneksel teknolojilerin yerini alırlar ve kurumsal uygulamalara erişen kullanıcıların kimliğini ve bağlamını korumak için çeşitli kimlik doğrulama yöntemleri sunarlar.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>