SİBER GÜVENLİK YAZILIM ÜRETİCİLERİ İLE

ARANIZDAKİ KÖPRÜ

NSS
Katma Değerli Siber Güvenlik Çözümleri Distribütörü

NSS sahip olduğu güçlü kanal ve iş ortağı eko sistemiyle Katma Değerli Siber Güvenlik Çözümleri Distribütörü olarak hizmet sunmaktadır. Kurumsal Güvenlik Yönetimi alanında yenilikçi ve niş pazar çözümleri yaratmak amacıyla dünyanın dört bir yanındaki en iyi siber güvenlik teknolojisi çözümlerini seçerek kanal ortaklarına yardımcı olacak eksiksiz iş ve profesyonel hizmetler portföyünü oluşturmuştur.

Uluslararası araştırma şirketleri tarafından en üst sıralarda yer alan bir çözüm setine sahip olan NSS siber güvenlik alanında; uçnokta, web ve ağ güvenliğinden, kurumsal işletmeler için yama yönetimi, kullanıcı ve davranış analitiği ve sahtecilik karşıtı analitiği, kimlik ve yetki yönetimi DLP çözümlerine kadar yenilikçi ürünler sunan markalarla çalışmaktadır.

KVKK ve GDPR çalışmalarına da çok önem veren NSS bu alanda iş ortaklarıyla birlikte kurum ve kuruluşlara başta uyum programı olmak üzere uluslararası düzenlemeler, veri işleme, uyumluluk süreci ve hukuksal alanda çok kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

NSS kendisini bir distribütör olmaktan çok, satışları hızlandırmak ve siber güvenlik çözümleri ve projeleri büyütmek için iş ortaklarının bir uzantısı olarak konumlandırmıştır. İş ortaklarına yatırım yaptırmadan NSS’in insan kaynaklarını ve kanal ortakları aracılığıyla satış yapma olanağı sağlar. Bunun yanı sıra kanal ortaklarına potansiyel müşteri satış hızlandırma amacıyla teknik destek, eğitim, lokalleştirme ve pazarlama aktiviteleri dâhil olmak üzere satış öncesi ve sonrası ihtiyaçları olan maksimum destek ve hizmetleri sunar.

Siber Güvenlik Markalarımız

Siber güvenlik alanında; uç nokta web ve ağ güvenliğinden, yama yönetimine, kullanıcı ve varlık davranış analizinden, kimlik ve yetki yönetimine, veri güvenlik yönetimine kadar öncü üretici ve markalarla çalışıyoruz.

NSS-Portnox
CA Partnership

Hizmet sağlarken alanlarında en iyi olan çözüm ortaklarımızın da güçlerinden faydalanarak yerinde ve zamanında daha güçlü çalışma ortamı sağlıyoruz.

NSS İş Ortağı Olmanın Avantajları

Hızlandırıcı Katma Değer


Sadece bir distribütör olmaktan çok, satışları hızlandırmak ve siber güvenlik çözümleri ve projeleri büyütmek için iş ortaklarının bir uzantısıyız.  İş ortaklarımız ile omuz omuza çalışarak yanlarında olmayı hedefliyoruz.

Çözümlerimiz


Siber güvenlik anlanında; uçnokta, web ve ağ güvenliğinden, kurumsal işletmeler için yama yönetimi, kullanıcı ve davranış analitiği ve sahtecilik karşıtı analitiği , kimlik ve yetki yönetimi DLP çözümlerine kadar yenilikçi ürünler sunan markalarla çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz


Potansiyel müşteri satış hızlandırma, satış öncesi ve sonrası teknik destek, eğitim, lokaleştirme ve pazarlama uzmanlığı dahil olmak üzere iş ortakları desteleyici hizmetler sunuyoruz.     

İş Ortağı programımıza katılın!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Aradığınızı yazın ve Enter'e basarak arama yapın