Slide background

NSS Siber Güvenlik

Çözüm Distribütörünüz

Bizim işimiz siber güvenlik şirketlerinin pazara etkin şekilde girmelerini ve satışlarını artırmaya yardımcı olmaktır.

NSS İş Ortaklığı ile

HEDEFLERİNİZE ULAŞIN!

En iyi siber güvenlik çözümlerini

sizler için araştırdık ve seçtik

NSS-Portnox

NSS – Katma Değerli Siber Güvenlik Çözümleri Distribütörü

NSS, sahip olduğu güçlü kanal ve iş ortağı eko sistemiyle Katma Değerli Siber Güvenlik Çözümleri Distribütörü olarak hizmet sunmaktadır. Kurumsal Güvenlik Yönetimi alanında yenilikçi ve niş pazar çözümleri yaratmak amacıyla dünyanın dört bir yanındaki en iyi siber güvenlik teknolojisi çözümlerini seçerek kanal ortaklarına yardımcı olacak eksiksiz iş ve profesyonel hizmetler portföyünü oluşturmuştur.

Neden NSS İş Ortakları
Programına Katılmalıyım?

NSS İş Ortağı Olmanın Avantajları

Pazara ulaşma stratejimiz, İş Ortağı Programımız aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere açık, iş ortağı odaklı bir ağ kurduk. Ortaklarımızın yeni işler oluşturmasına ve satış potansiyelini artırmasına yardımcı olmak için ağımızı her geçen gün genişletiyoruz .

Hızlandırıcı Katma Değer


Sadece bir distribütör olmaktan çok, satışları hızlandırmak ve siber güvenlik çözümleri ve projeleri büyütmek için iş ortaklarının bir uzantısıyız.  İş ortaklarımız ile omuz omuza çalışarak yanlarında olmayı hedefliyoruz.

Çözümlerimiz


Siber güvenlik anlanında; uçnokta, web ve ağ güvenliğinden, kurumsal işletmeler için yama yönetimi, kullanıcı ve davranış analitiği ve sahtecilik karşıtı analitiği , kimlik ve yetki yönetimi DLP çözümlerine kadar yenilikçi ürünler sunan markalarla çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz


Potansiyel müşteri satış hızlandırma, satış öncesi ve sonrası teknik destek, eğitim, lokalleştirme ve pazarlama uzmanlığı dahil olmak üzere iş ortakları desteleyici hizmetler sunuyoruz.     

İş Ortağı Programımıza Katılın!

İş Ortaklığı Avantajları:

*Satış döngülerinde kısalma
*Müşteri portföyünü büyütme
*Gelir artışı
*İş ve sosyal ağlarda genişleme
*BT pazarlama olanakları
*Uzmanlık paylaşımı

Siber Güvenlik Çözüm Üreticileri

Siber güvenlik alanında; uç nokta web ve ağ güvenliğinden, yama yönetimine, kullanıcı ve varlık davranış analizinden, kimlik ve yetki yönetimine, veri güvenlik yönetimine kadar öncü üretici ve markalarla çalışıyoruz.

CA Partnership
NSS-Portnox

İşlerimizi Birlikte BÜYÜTELİM

BLOĞUMUZDAN

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Aradığınızı yazın ve Enter'e basarak arama yapın