Veri Koruma ve Anonimleştirme Kurulumunda Rekor Zaman

  SecuPi, Uncategorized, Veri İhlali, Veri Kaybı, Veri Kaybı Koruma, Veri Koruma
İ

sviçreli bir müşterimizin kişisel veri koruma ve anonimleştirme süreçlerini, rekor bir zaman sayılabilecek 8 haftada tamamladığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

İsviçreli müşterimizin giderek artmakta olan güvenlik düzenlemelerine uyması, anonimleştirme işlemlerine ve bir dizi seçili müşterisini maskelemeye ihtiyacı vardı. Ayrıca bunların hepsinin bir dizi kurumsal uygulama üzerinde gerçekleştirilmesi gerekliydi. Aralarında Tableau, SAP BO, Hive üzerinde Qlik, Spark ve Teradata gibi analitik araçları bulunmaktaydı. Bunun yanında süreçte Toad, AQLPlus, BTEQ ve SQL Assistant benzeri DBA Access uygulamaları da vardı.

Projeye başlamalarından sadece günler sonra, şeffaf SecuPi uygulama katmanları kurulmuştu ve BT sistemlerinde ayarları yapılmıştı. Müşteri onaylama testlerinin ardından haftada iki kez kontroller gerçekleştirildi.

SecuPi’nin sunduğu çözümlere dair daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!

İlk testler tamamlandıktan sonra SecuPi katmanları üretim uygulamalarına da kuruldu. Bu sayede kişisel verilerin ve anonimleştirilmiş hassas müşteri bilgilerinin gerçek zamanlı gözlemlenmesi mümkün hale geldi.

Ek olarak SecuPi anonimleştirme protokolleri üretim haricindeki sistemlere de entegre edildi. Böylece hassas veriler test görevlilerinin ve üretim kopyalarına ulaşabilen geliştiricilerin erişimine kapatıldı.

2018’in veri koruma ve gizliliği açısından önemli bir yıl olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu noktada büyük bir dönüşüm geçirmekte olan çeşitli şirketlere verebildiğimiz desteklerden gurur duyuyoruz. 2019 için hazırlıklarımız devam etmekte, getireceği yeni fırsatları heyecanla beklemekteyiz. Eğer siz de bu dönüşümün bir parçası olmak isterseniz, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Projeye başlamalarından sadece günler sonra, şeffaf SecuPi uygulama katmanları kurulmuştu ve BT sistemlerinde ayarları yapılmıştı. Müşteri onaylama testlerinin ardından haftada iki kez kontroller gerçekleştirildi.

DİĞER BLOGLAR
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Aradığınızı yazın ve Enter'e basarak arama yapın

Enterprise Mobile Management-EMM BYODPortnox-NAC Orta ve Büyük Boyda İşletmeler İçin Ağ Erişim Kontrolü Pazar Lideri