GTB TECHNOLOGIES ÇÖZÜMLERİ

Veri koruma alanında lider GTB Technologies, dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor. Veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlayan GTB Technologies, şirketleri ve kurumları siber tehditlerden koruyor.

Veri kaybını önlemeyen engelleyen, tüm güvenlik ihlallerinde otomatik olarak güvenlik politikaları uygulayan GTB Technologies; şirketlere ve kurumlara gelişmiş tehditleri yönetmek, verileri analiz etmek ve veri kaybını önlemek için gereken genel kontrol ve görünürlüğü sağlıyor.

FUDO SECURITY ÇÖZÜMLERİ

Ayrıcalıklı hesap yönetimi Fudo Security, bilgi teknolojileri alanında yenilikçi ve lider yapısıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Güvenlik alanında dünya genelinde yüzlerce müşteriye çözüm sunan Fudo Security, portföyünde finansal kuruluşlardan enerji şirketlerine kadar pek çok şirket ve kurumu barındırıyor.

Kritik varlıkların erişim etkinliklerini izlemeye, parola politikası yönetmeye ve uzaktan erişime olanak sağlayan Fudo Security, kullanıcı dostu işletim modları ve mükemmel satış sonrası desteğiyle şirket ve kurumları bir üst sıraya taşıyor. 

PORTNOX ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil ağ erişim kontrolü ve yönetimi çözümleri sunarak şirketlerin güvenlik riskini azaltan Portnox, aynı zamanda şirket ve kurumların güvenlik politikalarına uyumluluğuna destek oluyor. Portnox, dünya çapında stratejik ortaklara sahip olup, her cihaz için otomatik güvenlik, görünürlük ve kontrol sağlıyor.

Ağa bağlı tüm cihazları denetlemeye, yönlendirmeye ve güvenlik duvarları oluşturmaya olanak sağlayan Portnox, altyapıda değişiklik ihtiyacı duymadan şirket ve kurumlara hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor.

DATASPIN ÇÖZÜMLERİ

Dataspin; hayati derecede öneme sahip hassas verileri tek bir platformda korumayı ve maskelemeyi sağlıyor. Güvenlik ve denetimin yanı sıra aynı zamanda dinamik maskeleme oluşturan Dataspin, kişisel verilerin gizlenmesini, yeniden düzenlenmesini ve şifrelenip korunmasını sağlıyor.

Kişisel verilerin yönetimi için gizlilik çözümü sağlayan Dataspin; CCPA, GDPR, LGDP gibi global yasalara uyumluluk sağladığı gibi KVKK’ya da uyum sağlıyor. Şirket ve kurumlara gizliliği yönetebilmek adına basit, ölçeklenebilir ve kullanımı kolay bir platform sunuyor, veri gizliliğinde yardımcı oluyor. 

IVANTI ÇÖZÜMLERİ

Ivanti, bilgi teknolojileri alanında profesyonellerin güvenlik sorunlarını çözmesine ve kullanıcı deneyimlerini optimize etmesine yardımcı oluyor. 30 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip Ivanti; varlık yönetiminden bilgi teknolojileri servis ve güvenliğine kadar çeşitli yazılımlar sunuyor, şirket ve kurumların bilgi teknolojileri operasyonlarını bir üst seviyeye taşımalarına yardımcı oluyor.

Ivanti, teknik süreçlerdeki bilgisiyle otomatik çözümler sunarak üretkenliği engelleyen ve zaman alan manuel işlemlerin önüne geçiyor ve paydaşların BT deneyimini kişiselleştiriyor.