Switching gears in user experience

Akıllı Hizmet Yönetimi

DCase, DNext'in yerel vaka yönetimi çözümü olarak müşteri vaka ve talep yönetimi süreçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmet yönetim platformudur.

Konsept

Firewall rejection
100%

İşbirliği yapmak için etrafınızda olup bitenlerle ilgilenmeniz gerekir. Bu da BT ile müşterileri arasında köprü kuran iyi ilişki yönetimi çalışanlarına sahip olmayı; talebi yönetmeyi ve insanların şimdi ve gelecekteki teknoloji ihtiyaçlarını anlamak için onlarla etkileşim kurmayı gerektirir.

Teknoloji

uptime monitoring
100%

BT operasyonları ve kullanıcılar için arayüzlere sahip çoklu kullanıcı görünümleri, gezinmesi kolay sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile Temsilci atamasını hızlandırmak için talepleri otomatik atama özelliğini kullanabilirsiniz. Talepleri zamanında yerine getirdiğinizden emin olmak için iş akışı otomasyonunu kullanarak iş akışları da oluşturabilirsiniz.

Otomasyon

cost reduction
100%

Genellikle bilgi sistemlerini yönetme şekliniz için genel bir terim olarak kullanılır, ancak ITSM otomasyonu terimi özellikle ITSM ve ITIL süreçlerinin ve en iyi uygulamalarının kullanımı ve sunumuna yönelik programları ve dijital yöntemleri ifade eder.

Sağlam BT hizmet yönetiminin tüm avantajlarını ortaya çıkarın

Müşteri odaklı hizmetlerle uzun vadeli başarınızı şekillendirin.

undraw_online_resume_qyys.png

Servis Yönetimi

DCase, hızlı ticket kategorizasyonu ile daha iyi yanıt süresi elde etmek için esnek bir olay yönetimi sürecini destekler. Bir self servis portalında yayınlanan, şirket, ekip veya departmana göre filtrelenmiş bir hizmet kataloğu, personelinizin destek sağlamasını çok daha kolay hale getirir.
undraw_financial_data_es63.png

İş Akışları ve otomasyon

Onaylar, bildirimler, eskalasyon, önceliklendirme ve daha fazlası, hepsi burada. Üretkenliği artırmak ve katma değerli görevlere odaklanmak için gerçek zamanlı raporların ve gösterge tablolarının gücünden yararlanın. Otomatik iş akışları bir kez kurulduktan sonra yüksek verimlilik sağlar ve son kullanıcı için sorunsuzdur. Karmaşıklığı ne olursa olsun tüm talepleri hızlı ve eksiksiz bir şekilde ele alın.

Entegrasyon ve API

Müşteri bilgilerini kolayca senkronize edin, envanter toplayın veya popüler uygulamalara bağlanın. DCase, çok çeşitli uygulamaları ve sistemleri çağırmanıza olanak tanır. Rakiplerinden daha kısa entegrasyon süresi ve eğitimle bu uygulamalar aracılığıyla kritik bilgileri otomatik olarak ileten DCase, size bir sonraki seviyeye geçme ve işletmeniz için gerçekten önemli olan şeylere odaklanma gücü verecektir.

DCase'in sağlayacağı temel avantajlar

Gelecek hızla yaklaşıyor ve DCase ile hizmet yönetimi yeniliği ve kullanıcı deneyiminde yeni bir dönem başlıyor.

Olağanüstü Çalışan Deneyimi

Şık, işlevsel ve heyecan verici, gelişmiş bir kullanıcı arayüzü. Ekiplerin en önemli konulara odaklanmasını sağlayarak iç ve dış müşterilerinizi destekleyerek çok daha sorunsuz bir iş akışı sağlar.

computer.png

Self Servis

Kullanıcılara kendilerine yardımcı olma gücü vermek. ​Hem iç hem de dış müşterilerin web tabanlı bir self-servis aracı aracılığıyla isteklerini göndermelerine ve takip etmelerine olanak tanıyarak hizmet masasını 7/24 müşteri erişimine açar.

Esneklik

Kısa sürede kurmanız, yapılandırmanız ve başlatmanız için ihtiyacınız olan her şeyi içeren kapsamlı bir çözüm. Gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri sayesinde, platformunuzu, iç ve dış müşterilerin iş ihtiyaçlarına uyacak şekilde kişiselleştirebileceksiniz.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>