S3M Security

S3M Security, Authentication, Authrorization ve Accounting yeteneklerine sahip ek bir sunucu üzerinde birden fazla ağa hizmet verebilmek üzere tasarlanmış bir «Radius» yönetim yazılımıdır.

S3M Security Hakkında

S3M Security, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.  Değişken olarak tanımlamalar, entegrasyon araçları, yeniden kullanılabilir bileşenler içerir. Gelen istekleri ve topladığı verileri en esnek haliyle değerlendirir.

En son tasarım trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, Endüstri standardı çalışan üreticilerin yanında özelleştirilmiş birçok üretici ile entegrasyonu sağlanan S3MSecurity modern, rahat ağ erişim kontrol konforu sağlar.

Üçüncü taraf uygulamalar ve sistemlerle kolay API entegrasyonu sayesinde verinin toplanması ve değerlendirmesine yardımcı olur. Topladığı tüm verileri paylaşabilir. SOAR ve Güvenlik Duvarları ile entegrasyonları Ağ erişiminde tekli kimlik doğrulamaya olanak sağlar. (Network SSO)

 

S3M Security Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>