Ağınızı Korumada Üstün Deneyim

Easy way to connect

S3M Security, tüm cihazlarda sağlam güvenlik ve sorunsuz erişim yönetimi sağlayan, son teknoloji bir ağ erişim kontrolü çözümü sunar.

Firewall rejection
100%

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

uptime monitoring
100%

S3M Security Hibrit NAC’ın benzersiz avantajlarından yararlanın ve uç nokta korumanızı ağ güvenliğinizle uyumlu hale getirin.

cost reduction
100%

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

S3M Security

Güvenlik uzmanları tarafından güvenilir ve emniyetli olarak değerlendirilmektedir.

Ağ Güvenliği ve yönetim çözümleri

Çok çeşitli dijital güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış S3M Security  çözümleriyle ağ güvenliğinin tüm potansiyeline sahip olun.

Hybrid NAC

BT yöneticisinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Hibrit NAC, birlikte veya tek başına çalışabilen ajanlı ve ajansız yapıları daha esnek ve özelleştirilebilir bir platformda birleştiriyor.

undraw_online_resume_qyys.png

Visibility360

Visibility 360; ağ ortamlarını anlamaya ve yönetmeye yönelik bir yaklaşımdır. Ağın her köşesine tam görünürlük sağlayarak, yöneticilerin güvenli, verimli ve güvenilir bir ağ altyapısı sürdürmelerini sağlar.

Health Check - Posture Check

Health - Posture Check özelliği, uç nokta koruması için kapsamlı bir çözüm sağlar. Olağandışı etkinlikleri tespit etme ve bunlara yanıt verme becerisiyle birleştiren bu modül, ağınızı korumak için etkili bir yol sunar.

Network Single-Sign-On

Gelişmiş güvenlik duvarı sistemleriyle doğrudan API bağlantılarını kolaylaştıran Network SSO, basitleştirilmiş ancak güvenli bir kimlik doğrulama süreci sunar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>