GTB Technologies

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

GTB Technologies Hakkında

Veri güvenliği alanında lider GTB Technologies, 15 yılı aşkın süredir dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunar. GTB DLP çözümleri ile ağınızı veri kayıplarına karşı uçtan uca koruyun.

Veri kaybını önlemeyen engelleyen, tüm güvenlik ihlallerinde otomatik olarak güvenlik politikaları uygulayan GTB Technologies; şirketlere ve kurumlara gelişmiş tehditleri yönetmek, verileri analiz etmek ve veri kaybını önlemek için gereken genel kontrol ve görünürlüğü sağlar.

GTB Technologies Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>