Veri Koruma Alanında Lider

Data Breaches Eliminated!

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar, şirketleri ve kurumları siber tehditlerden korur.

Firewall rejection
100%

Dosya sunucuları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere ağdaki her bir noktayı tarayın, geri dönüşüm kutusunda atıl durumda bulunan dosyaları bile silin.

uptime monitoring
100%

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, veri ambarı, USB sürücüleri ve harici depolama cihazlarındaki hassas verileri koruyun.

cost reduction
100%

Bilgisayarlar, sunucular, Cloud ortamlarda yer alan verilerin bulunduğu yerden dışarıya doğru hareket ettirildiğinde bunu analiz edin ve engelleme de dahil olmak üzere aksiyon alın.

veri güvenliği İçin mükemmel çözüm

undraw_online_resume_qyys.png

Uygulama Kontrolü

GTB Technologies Gelişmiş Uygulama Kontrolü çözümü ile uygulama sistemlerinin kapsamına ilişkin kontrolleri sağlayın.
devamı
envelope.png

network DLP

Ağ üzerindeki tüm standart protokoller tarafından trafiği denetleyin ve tanımlanmış DLP ilkelerini ihlal eden içerikleri tespit edin.
devamı
undraw_online_organizer_ofxm-3.png

Dosya paylaşım güvenliği

File Share DLP Modülü ile çalışanlara ait bilgisayar sistemlerinden tüm ortak alanlara erişimleri denetleyin.
devamı
screenlock.png

cloud DLP

Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlayın.
devamı

GTB Technologies'in sağlayacağı temel avantajlar

GTB, tek ajan ile Windows, MAC OS,  Linux, Ubuntu, Debian, Redhat, Pardus işletim sistemleri ile çalışmaktadır. Windows işletim sistemleri için sunucular, terminal server da dahil tek bir MSI paketinden oluşur.

tüm özellikler tek ajanda

GTB, tek ajan ile veri keşfi, device & printer kontrolü, file share kontrolü, DLP ve sınıflandırma yapar. Ayrıca uygulama bağımsız çalışır.

computer.png

Aynı anda sınıflandırma ve DLP

Sınıflandırma ve DLP aynı anda çalışır. Rakip ürünlerde iki ayrı vendor olduğu için hangisi önce çalışacak hangisi sonra belli olmayan karmaşık bir yapısı vardır.

Ajan üzerinde OCR

Dosya vb. gönderme işlemlerinin tamamında GTB ajan üzerinde OCR kullanır. Rakip çözümler hem sınıflandırma hem DLP de network üzerinde bir OCR sunucusunda ihtiyaç duyar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>