Uç Nokta Koruması (EPP)

Uç nokta koruması, ağınızın güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamada kritik bir rol oynar. Ağınızın dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, sunucular ve mobil cihazlar gibi uç noktalarını olası güvenlik tehditlerinden korumak için alınan önlemleri ifade eder.

Uç nokta koruması, güvenlik ihlallerini önlemenin yanı sıra kuruluşların yasal gerekliliklere uymasına da yardımcı olabilir. GDPR, KVKK gibi birçok düzenleyici çerçeve, kuruluşların kişisel verileri yetkisiz erişime karşı korumak için uygun teknik ve kurumsal önlemleri uygulamasını gerektirir.

Endpoint Protector, uzaktan cihaz kontrolü, konum takibi ve donanım değişikliği raporlaması dahil olmak üzere cihaz yönetimi işlevleri sağlar. 2 aşamalı bir yönetim ve doğrulama mekanizması kullanır ve WMI, Powershell, SSH ve CMD komutları aracılığıyla veri toplamaya ve düzenlemeye izin verir. Modül ayrıca gelişmiş güvenlik için dinamik VLAN anahtarlama ve donanım envanteri toplama ile ağ erişim kontrolü sunar.

Ayrıca kurumlar dünyanın ilk Hybrid NAC teknolojisine Endpoint Protector ile sahip olabiliyor. Aracılı ve aracısız yapıları bir arada ve paralel çalışma imkanı sunar, bu da her iki yapının gelişmiş özelliklerini kullanmanıza olanak sağlar, ancak dezavantajlarını ortadan kaldırır.

Ek olarak, kuruluşların gereksiz harcamalardan tasarruf etmesine yardımcı olmak için kaynak kullanımı içgörüleri sağlar. Genel olarak, EPP Modülü kuruluşlar için kapsamlı bir uç nokta güvenlik çözümü sağlar.

s3M Security Endpoint Protector (EPP) Avantajları

Uzaktan cihaz kontrolü, konum takibi, donanım değişikliği raporlaması ve daha birçok özelliği tek bir modülde barındırır.

Ajanlı ve ajansız yapıların avantajlarını bir arada elde edin ve dezavantajları ortadan kaldırın.

Kuruluşların gereksiz harcamalardan tasarruf etmesine yardımcı olmak için kaynak kullanımı içgörüleri sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>