Hotspot

Ağınıza misafir girişi, iş ortaklarınızı sistemleriniz üzerinde yetkilendirme, farklı türde cihazlarla kurumsal ağınıza erişim izni verilmesi güvenlik risklerini arttıran unsurlardır. İyi tasarlanmış, çok boyutlu bir ağ erişim kontrolü, üçüncü taraf erişiminizi yönetmenize ve veri akışını güvenli tutmanıza yardımcı olur.

S3M Hotspot modülü, konuk ağ erişimleri için iş akışı süreçlerini basitleştirir.

Ağ yöneticilerinin her ziyaretçi için ayrı bir hesap oluşturması yerine misafirler sisteme kendileri erişebilir. Erişim sağlamaya çalışan misafirlerin kaydolmasına ve kimlik doğrulamasına izin verir.

Modül, Kimlik Bilgileri, SMS, E-Posta ve Kurumsal Misafir Ağı Erişim Sponsoru yapılarını destekler. Bu özellikler ayrı ayrı kullanılabileceği gibi bütünleşik olarak da kullanılabilir. Misafir ağ erişimi sırasında portala kayıt olmak için gelen kullanıcıların cihaz bilgileri ve kullanıcı bilgileri toplanmakta ve saklanmaktadır. Bu bilgiler istenirse harici bir sunucuya iletilebilir ve orada saklanabilir.

Hotspot modülü ayrıca,

Veritabanları (kartlı kapı geçiş sistemi, personel takip sistemi vb.) ile entegre olarak ağ erişim kimlik doğrulaması sağlar. Hotspot modülünün esnek doğası ve satıcıdan bağımsız davranışı, L3 Harici Esir Portalını destekleyen tüm ürünlerle sorunsuz çalışabilmesini sağlar. Harici sabit portal, harici kaynaklardan kullanıcı kimlik doğrulamasına izin verir, kullanıcı adları ve roller Ağ Tek Oturum Açma ile entegre güvenlik duvarlarına gönderilebilir. Mimarisinin esnekliği, sınırsız sayıda portalın oluşturulmasına izin verir. Kullanıcılarınızı IP, lokasyon veya yönlendirme parametrelerine göre özelleştirilmiş kayıt ve doğrulama portallarına yönlendirebilirsiniz.

Kullanımda özgürlük ilkesi olduğu için: kuruluşlar kendi arayüzlerini oluşturabilir ve kendi sayfa stillerini tasarlayabilir. İstenen verilerin tamamen arayüz üzerinden toplanıp doğrulanabileceği bazı eklenebilir form alanları vardır ve konuklara her senaryoda kayıt ve doğrulama seçenekleri sunulabilir. Dahili içerik alanı ile misafirler için dağıtılan tüm içerik ve dosyalar, harici bir sunucuya ihtiyaç duymadan bu arayüz üzerinden paylaşılabilir. Bu modül aynı zamanda MAC Cache özelliği ile kimlik doğrulaması yapan kullanıcı ve cihazın bekleme süresinden de tasarruf sağlar ve aynı MAC ve kullanıcı adı bilgileri ile zamanında otomatik kimlik doğrulama gerçekleştirebilir.

s3M Security Hotspot Avantajları

Esnek ve hızlı olup birçok hizmeti destekler. Böylece verimliliğinizi arttırmaya yönelik çalışmak için çok fazla alan sağlar.

Kurumsal kimliğinize göre özelleştirilmiş sayfalar oluşturmanızı sağlar

Misafirler için dağıtılan içerik ve dosyalar bu arayüz üzerinden başka bir sunucuya ihtiyaç duymadan paylaşılabilir.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>