Cloud DLP

GTB Technologies, bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlar. GTB’nin gelişmiş veri algılama motorları, kötü amaçlı yazılımlardan ve içeriden kaynaklanan ihlalleri keşfeder ve sınırlar.

GTB Cloud DLP, ileri teknolojisiyle gerçek zamanlı kontrol sağlar, keşfeder, bulur ve hassas içerikteki değişiklikleri bildirir. File Audit ile kör noktaları tespit edip son kullanıcıların hassas veri kullanımını denetler. Değişken ihtiyaçlara uyum sağlayabilen GTB Technologies uzmanlığıyla şirketlere veri güvenliği çözümleri ulaştırır.

GTB Technologies’in veri koruma platformu, analist raporlarında (Gartner, Forrester, IDV vb.) sürekli olarak vurgulanmaktadır. Veri keşfinde, kapsamlı veri sızıntısı önleme çözümü sunan GTB DLP ile şirketinizin veri korumasını buluta taşıyıp veri kaybını önleme önlemlerini genişletebilirsiniz. Böylece kurumsal veri güvenliğini tam olarak sağlayabilirsiniz.

Bulut DLP çözümü kullanmayan kurumlar, buluttaki verilerin korumasını depolama sağlayıcılarına bırakıyor. Sağlayıcılar, kurumların veri güvenliğini sağlamak için ihtiyaçlara çözüm sağlayan bulut şifrelemesi, çok faktörlü kimlik doğrulaması ya da erişim denetimleri sunmuyor ve şirket ihtiyaçlarına uymayan önlemler, sorunlar yaratıp veri güvenliğinde açık yaratabiliyor.

Bulut sağlayıcısında oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığında, hassas veriler zarar görebiliyor. Şirketler, buluttaki hassas ve gizli verileri güvenli bir şekilde yönetmek ve korumak adına Cloud DLP’yi tercih ediyor.

GTB Technologies Cloud DLP Avantajları

Hassas verilerin dışarı sızmasını önleyin.

Kimlerin hangi bulut hizmetine eriştiğini ve hassas veriler gönderdiğini görüntüleyin.

Gizli dosya veya hassas verilerin yetkilendirilmemiş kişilerce paylaşımlarını önleyin.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>