Cloud DLP

Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlayın.Veri Güvenliği

Cloud DLP

 

 

GTB Technologies, Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlıyor.

GTB Technologies’in gelişmiş veri algılama motorları, kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklanan hasarı keşfediyor ve sınırlıyor.

Bulut DLP çözümü kullanmayan kurumlar, buluttaki verilerin korumasını depolama sağlayıcılarına bırakıyor. Sağlayıcılar, kurumların veri güvenliğini sağlamak için ihtiyaçlara çözüm sağlayan bulut şifrelemesi, çok faktörlü kimlik doğrulaması ya da erişim denetimleri sunmuyor ve şirket ihtiyaçlarına uymayan önlemler, sorunlar yaratıp veri güvenliğinde açık yaratabiliyor.

Bulut sağlayıcısında oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığında, hassas veriler zarar görebiliyor. Şirketler, buluttaki hassas ve gizli verileri güvenli bir şekilde yönetmek ve korumak adına Cloud DLP’yi tercih ediyor.

Veri Güvenliği

GTB Technologies Cloud DLP,

İleri teknolojisiyle gerçek zamanlı kontrol sağlayıp keşfediyor, buluyor ve hassas içerikteki değişiklikleri bildiriyor. File Audit ile kör noktaları tespit edip son kullanıcıların hassas veri kullanımını denetliyor.

GTB Cloud DLP,  Değişken ihtiyaçlara uyum sağlayabilen GTB, Technologies uzmanlığıyla şirketlere veri güvenliği çözümleri ulaştırıyor.

GTB Technologies’in veri koruma platformu, analist raporlarında (Gartner, Forrester, IDC vb.) sürekli olarak vurgulanıyor. Veri keşfinde, kapsamlı veri sızıntısı önleme çözümü sunan GTB DLP ile şirketinizin veri korumasını buluta taşıyıp veri kaybını önleme önlemlerini genişletebilirsiniz. Böylece kurumsal veri güvenliğini tam olarak sağlayabilirsiniz.

Hassas verilerin dışarı sızmasını önleyin.

Kimlerin hangi bulut hizmetine eriştiğini ve hassas veriler gönderdiğini görüntüleyin.

Gizli dosya veya hassas veri yüklemelerini OneDrive ve Google Drive dahil bulut uygulamalarında yetkilendirilmemiş paylaşımları önleyin.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>