MSSP NAC | EdgeBoX

Dünyanın ilk MSSP NAC deneyimi!

EdgeBoX, MSSP’lerin ve müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Dağıtık şube altyapısına veya merkezi olarak yönetilen multi-domain altyapısına ve yetkilendirmelere sahip kuruluşlarda MSSP faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir siber güvenlik çözümüdür.

Yarıçap tabanlı kimlik doğrulama, TACACS+, Hotspot ve aracı/aracısız NAC hizmeti sağlar ve özel veya genel bulut tarafından yönetilebilir. MSSP NAC, ağınıza kimlerin erişebileceğini ve onlara hangi düzeyde erişim verildiğini belirleyen erişim ilkelerini zorunlu kılarak çalışır.

MSSP NAC, uç nokta algılama ve yanıt (EDR), güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ve saldırı önleme sistemleri (IPS) gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak yetkisiz erişim girişimlerini gerçek zamanlı olarak algılayabilir ve engelleyebilir.

gelişmiş ağ güvenliği

MSSP NAC, yetkisiz erişim girişimlerine ve potansiyel güvenlik tehditlerine karşı sağlam bir koruma katmanı sağlar.

Geliştirilmiş Uyumluluk

MSSP NAC, erişim ilkelerini zorunlu kılarak ve ağ etkinliğini izleyerek işletmelerin uyumluluk gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olabilir.

Basitleştirilmiş Yönetim

Ağ erişimini yönetmek için merkezi bir platform sağlayarak ağınızın bakımını ve güvenliğini sağlamayı kolaylaştırır.

Ek olarak, kuruluşların gereksiz harcamalardan tasarruf etmesine yardımcı olmak için kaynak kullanımı içgörüleri sağlar. Genel olarak, EPP Modülü kuruluşlar için kapsamlı bir uç nokta güvenlik çözümü sağlar.

s3M Security MSSP NAC | EdgeBoX Avantajları

Güvenli bir bağlantı yapmak için kendi VPN altyapısına sahiptir.

Düşük donanım kaynakları ile yapılandırma kolaylığı sağlar.

Tüm sistemi kontrol etmek için yalnızca bir konsol kullanın.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>