Network DLP

GTB güvenlik duvarı, tüm trafiği kaynak kodlardan araştırıp veri sızıntısını önlemek adına farklı protokolleri koruyacak biçimde çalışır. DLP çözümü, SMTP, HTTP, HTTPS, Web Mail, FTP, IMAP ve bir çok protokolle çalıştığı gibi network içindeki tüm kanalları; e-mail, anlık mesajlar ve internet kayıtlarını inceler.

Tehditlere ve veri sızıntılarına karşı etkili önlem almak için patentli teknolojiler kullanılıyor. Veri sızıntısına neden olan siber tehditler genellikle, e-posta üzerinden ya da web tarayıcılarından dosya indirimiyle gerçekleşiyor. GTB’nin sağladığı teknolojiyle tüm network trafiğini ajansız kontrol edip işlemleri izleyebilir ve verileri güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Korunan bir veri algılandığında, GTB Inspector ile şifreleme, engelleme, kayıt, izin verme ve karantina gibi eylemleri uygulayabilirsiniz. Böylece gerçek zamanlı incelemeler yaparak, alanında dünya lideri GTB’nin yeni nesil teknolojisi ile ağ ve bulut güvenlik duvarından kaynaklanan veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>