Uygulama Kontrolü

GTB Technologies’in Gelişmiş Uygulama Kontrolü çözümü, karmaşık tehditleri durdurmanın, hassas verileri dışarı sızmaya karşı korumanın ve yetkisiz uygulamaları tanımlamanın en etkili yoludur.

Merkezi olarak yönetilen GTB Gelişmiş Uygulama Kontrolü Çözümü, sistemleri bilinmeyen, gelişmiş ve kalıcı tehditlerden korunmak için GTB’nin akıllı algoritmalarını kullanır. GTB Uygulama Kontrolü Güvenlik Duvarı, hangi uygulamaların güvenilir ve güvenilmeyen kişiler tarafından kullanıldığını kolayca gösterir.

Verilerin sistemlere girilmesinden başlayarak; yetkilendirme, bütünlük ve tutarlılık kontrolleri, veri işleme, hesaplama, raporlama, ortaya çıkan hataların tespiti ve raporlanması, mutabakatlar ve çıktıların kontrolü gibi birçok kritik işlev, uygulama kontrolleri yardımıyla hatasız ve arzu edilen sonuca ulaşmaya izin verecek şekilde yerine getirilir.

Gerçekleşecek istisnaların ve hatalı işlemlerin uygun şekilde araştırılmasını sağlamak için otomatik kontroller manuel prosedürlerle birleştirilmelidir.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>