Veri Kaybı Önleme DLP

GTB Technologies Veri Kaybı ve Sızıntısı Önleme Çözümü DLP (Data Loss Prevention) verilerin ağa ve cihazlara ne zaman, nerede, nasıl ve kim tarafından taşınabileceğine veya taşınamayacağına ilişkin kontrol sağlar. Ağdaki hareketli ya da hareketsiz tüm veri aktarımlarını gerçek zamanlı olarak inceler, sınıflandırır ve analiz eder.

Günümüzde veri kaybı ve sızıntısı, ağ güvenliğine süt önerilmezde gün içindeki şirketler kötü deneyimlere sürüklüyor. Dijital çağda hassas verileri korumak, şirketler için hayati öneme sahip olduğu gibi bu hassas veriler iç ya da dış tehditlere karşı etkili bir şekilde korunması da gerekiyor. Verilerin denetimini elinde bulundurarak, önemli miktarda kurum elinde yetkisiz bir şekilde ortadan kaybolanları, şirketler için büyük avantaj sağlıyor. 

Veri sızıntısını engelleyerek olası bir tehdide karşı hazırlık hazırlığı, bilgi harcamalarını artırıyor ve raporlama veri politikalarının sürekliliğini sağlıyor. Veri kaybı ve sızıntısına karşı önlem almak isteyen kurumlar, DLP çözümleriyle hassas verinin yönetimini etkili bir şekilde sağlayabiliyor.

DLP ile verilerinizin nerede tutulup nereye gönderildiği, verilerinize kimin erişip erişemediğini kolaylıkla öğrenebilir, kötü amaçlı kullanımların önüne geçebilirsiniz. Veri sınıflandırma ve uygulama kontrolü ile güvenlik politikaları oluşturma, yönetme ve uygulama yeteneği ile üstün veri koruması sağlarken veri sızıntılarını önlüyor. Etkili ve kolay kullanımı ile veri kaybını önlemek artık çok kolay!

GTB Technologies DLP Avantajları

Veriye kimin erişip erişemediğinden haberdar olun.

Tek ajanla ver sınıflandırması yapıp DLP ve uygulama kontrolünü rahatça yönetin.

Verilerin aktarımını gerçek zamanlı izleyin.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>