Veri Keşfi

Kurumsal veri havuzunuz içerisinde, kişisel ve kurumsal hassas veri içeren tüm belgelerinizi ve veri tabanlarınızı keşfedin.
Veri Tabanı Güvenliği

Veri Keşfi

 

 

Verileri korumak için önce hangi veri nerede bilmelisiniz!

KVKK verilerinin nerede olduğu ve ne zamandır saklandığının kolayca keşfedin. Düzenli olarak tespit edilen verilerin periyodik olarak raporlayın.

Verileri korumak için harekete geçmek üzere hassas verileri tespit etmek ve kategorilere ayırmak için sürekli veri tabanlarını ve dosya sunucularını tarar. Birçok DB’yi ve Dosya Sunucusunu destekler (Word, pdf, excel, vb.).
TCKN (ID), Kredi Kartı Numaraları, Ad, Soyad, Adres vb. gibi hassas veriler, mevzuat gerekliliklerine uyum sağlamak için otomatik olarak algılanır ve sınıflandırılır.

Veri Tabanı Güvenliği

Dataspin Veri Keşfi

Veri keşfi dinamik bir ara yüz ile gösterge paneline sahiptir. Keşfi yapılmış veri kategori sayılarını gösterir ve bu veriler için önlem alınıp alınmadığına bakarak risk analizi uygular ve sizi uyarır. Alacağınız önlemler şifreleme maskele gibi yöntemler olmalıdır. False pozitifler tagleme yöntemi ile azaltılır.

 

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>