Veri Sınıflandırma

Verilerini güvende tutmak isteyen şirketler, veri sınıflandırma politikalarına ihtiyaç duyuyor ve etkili güvenlik önlemlerinin sağlanması kritik, hassas verileri belirlemekle başlıyor.

Veri Güvenliği

Veri Sınıflandırma

 

Verilerini güvende tutmak isteyen şirketler, veri sınıflandırma politikalarına ihtiyaç duyuyor ve etkili güvenlik önlemlerinin sağlanması kritik, hassas verileri belirlemekle başlıyor. 

Veri güvenlik politikalarının önceden belirlenmesi, farklı veri depolama cihazlarındaki hassas verileri korumayı sağladığı gibi şirketlerin veri depolama bütçelerini etkin yönetmesine yardımcı oluyor. Veri sınıflandırmasıyla şirketler, önceden belirlenmiş verilere uygun denetim sağlayarak gereksiz kontrollerin önüne geçip zamandan tasarruf edebiliyor.

GTB Veri Sınıflandırma çözümüyle masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, veri siloları, USB sürücüleri ve harici depolama cihazlarındaki hassas verileri koruyabilirsiniz. GTB’nin hassas verileri doğru bir şekilde görselleştirme ve kontrol etme konusundaki rakipsiz yeteneği, GTB Veri Sınıflandırıcı ile birlikte Uç Nokta Koruyucusu, genel veri yönetimini zenginleştirirken riskin azaltılmasını da sağlıyor. 

Raporlama ve sınıflandırmanın yanı sıra tüm protokollerin gerçek zamanlı olarak denetlenmesini ve sınıflandırılmasını sağlayan GTB ile gelişmiş veri sınıflandırma modülünü keşfedip verilerinizi kurallara uygun şekilde yöneterek veri sızıntısını önlemede bir adım öne geçebilirsiniz.

Veri Güvenliği

Veri Sınıflandırma Çözümü (Data Classifier)

GTB Technologies’in patentli akıllı algılama motorları tarafından desteklenen Veri Sınıflandırma Çözümü (Data Classifier) ile masaüstü ve dizüstü bilgisayar ile USB ve dahili sürücüler gibi depolama cihazlarındaki hassas veriler kolayca korunuyor.

Dosya içeriğine dayalı otomatik veri sınıflandırması gerçekleştirin.

Veri güvenlik politikalarını yönetip, veri depolarını kontrol edin.

Mevcut veri kaybını önleme politikalarıyla eşleşen sınıflandırma düzeylerini özelleştirme esnekliğine sahip olun.

Diğer

- Çözümlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

BLOG

Konuları

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>