Veri Sınıflandırma

GTB Technologies’in patentli akıllı algılama motorları tarafından desteklenen Veri Sınıflandırma Çözümü (Data Classifier) masaüstü ve dizüstü bilgisayar ile USB ve dahili sürücüler gibi depolama cihazlarındaki hassas verileri kolayca korur.

Verilerini güvende tutmak isteyen şirketler, veri sınıflandırma politikalarına ihtiyaç duyuyor ve etkili güvenlik önlemlerinin sağlanması kritik, hassas verileri belirlemekle başlıyor.

Veri güvenlik politikalarının önceden belirlenmesi, farklı veri depolama cihazlarındaki hassas verileri korumayı sağladığı gibi şirketlerin veri depolama bütçelerini etkin yönetmesine yardımcı oluyor. Veri sınıflandırmasıyla şirketler, önceden belirlenmiş verilere uygun denetim sağlayarak gereksiz kontrollerin önüne geçip zamandan tasarruf edebiliyor.

GTB veri sınıflandırma çözümüyle masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, veri ambarı, USB sürücüleri ve harici depolama cihazlarındaki hassas verileri koruyabilirsiniz. GTB’nin hassas verileri doğru bir şekilde görselleştirme ve kontrol etme konusundaki rakipsiz yeteneği, GTB Veri Sınıflandırma ile birlikte Uç Nokta Koruma, genel veri yönetimini zenginleştirirken riskin azaltılmasını da sağlar.

Raporlama ve sınıflandırmanın yanı sıra tüm protokollerin gerçek zamanlı olarak denetlenmesini ve sınıflandırılmasını sağlayan GTB ile gelişmiş veri sınıflandırma modülünü keşfedip verilerinizi kurallara uygun şekilde yöneterek veri sızıntısını önlemede bir adım öne geçebilirsiniz.

GTB Technologies Veri Sınıflandırma Avantajları

Dosya içeriğine dayalı otomatik veri sınıflandırması gerçekleştirin.

Veri güvenlik politikalarını yönetip, veri depolarını kontrol edin.

Mevcut veri kaybı önleme politikalarıyla eşleşen sınıflandırma düzeylerini özelleştirme esnekliğine sahip olun.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>