CaspiPot Security Guard

Siber Güvenliğinize Etkin Yaklaşım

Caspipot, honeypot hizmetlerinizi dakikalar içinde oluşturabileceğiniz, saldırganları takip edebileceğiniz ve saldırı yüzeyi izleme ve ihlal veri kontrolü ile bilgi toplayabileceğiniz hepsi bir arada bir SaaS güvenlik çözümüdür.

Deception

Firewall rejection
100%

Gerçek zamanlı saldırganların tespit edilmesi manipüle edilmesi ve analiz edilmesi süreçleri.

Detection

uptime monitoring
100%

 Gerçek zamanlı saldırı tehdidinin tespit edilmesi otomatik olarak WAF ve güvenlik ürünlerinde önlem alınması ve Güvenlik taramalarının yapılması.

Solution & Reporting

cost reduction
100%

Gerçek zamanlı veri analizi ile saldırganlardan toplanan gerçek saldırı verileri ile entegrasyonu tamamlanmış ürünlere doğrudan güncelleme ve raporlama.

Uygulama Güvenliği İçin Mükemmel Çözüm

Saldırgandan önce hareket edin, bu sizi her zaman bir adım önde tutar.

undraw_online_resume_qyys.png

Tuzak Uygulamaları

Kurumunuzu savunmak, saldırganlarınızın kim olduğunu, en olası hareket tarzlarını ve hangi saldırı tekniklerini ve yöntemlerini kullanacaklarını anlamayı gerektirir. Tehdit profilleri bu bağlamı, etkili savunma yeteneğinizi etkileyen parametreleri ve değişkenleri belirlemekle ilgilidir.
computer.png

stres test

Stres testi sırasında web uygulamasının sınırlarını zorlamak için çeşitli senaryolar simüle edilir. Buna kullanıcı trafiğinde ani bir artış, işlem hacminde bir artış veya yükte önemli bir artışa neden olabilecek diğer olaylar gibi senaryolar dahildir. Amaç, performans darboğazlarını, potansiyel başarısızlık noktalarını belirlemek ve uygulamanın stres altında kabul edilebilir performans seviyelerini koruyup koruyamayacağını belirlemektir.
undraw_financial_data_es63.png

ASM Monitor

Bir kuruluşun dijital varlığına ilişkin kapsamlı bir görünüm sağlama yeteneğidir. ASM araçları, sürprizlere yer bırakmadan akla gelebilecek her giriş noktasının haritasını çıkarmak için otomatik tarama ve manuel değerlendirme tekniklerinin bir kombinasyonunu kullanır.
box.png

IOC / Proxy Havuzu

IoC'ler bir şirketin tehdit istihbaratına katkıda bulunarak, gelişen siber tehditlerin önünde kalmalarına olanak tanır. Şirketler, IoC'leri analiz ederek saldırganların kullandığı taktikler, teknikler ve prosedürler (TTP'ler) hakkında fikir sahibi olur. Bu istihbarat, kuruluşların gelecekte benzer tehditlere karşı savunma yapmak için güvenlik önlemlerini proaktif bir şekilde uyarlamalarına yardımcı olur.

Sızıntı Veri Kontrolü

Etkili ihlal verileri kontrolü, kapsamlı bir siber güvenlik stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Siber tehditlere karşı katmanlı bir savunma oluşturmak için güvenlik duvarları, antivirüs yazılımı ve çalışan eğitimi gibi diğer güvenlik önlemlerini tamamlar.
bug_icon.png
0

Tekil saldırı

Saldırganların Yeni Teknolojileri

cloud_icon.png
0

Hedefli saldırı

Belirli Sistemlere Sürekli Saldırı

code_icon.png
0

Ön Tespit

Saldırganların Tekrar Erişim Tespiti

CaspiPot'un sağlayacağı temel avantajlar

CaspiPoT Security Guard, teknoloji, araştırma ve danışmanlık hizmetlerimizde teori ve pratiği birleştirerek uygulanabilir çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Güvenlik Açığı tespiti

Uygulama ve cihaz güvenlik açıkları, tehdit aktörlerinin kuruluşunuza erişim sağlamak için kullandığı boşluklardır.

computer.png

Dinamik Ortamlar

Planlanan eklemeler, gölge BT ve potansiyel hileli varlıklarla saldırı yüzeyi sürekli olarak gelişmektedir.

Marka İtibarı

Veri ihlalleri ve sahte web özellikleri, tehdit aktörleri tarafından bir kuruluşun siber güvenliğini etkilemek için de kullanılıyor.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>