IAS

Buguardian in App Security ile çoklu bulut ve K8s ortamlarında uygulamalar için gerçek zamanı uygulama korumasını ve güvenlik testlerini otomatikleştirin.
Uygulama Güvenliği

Modern uygulamaları web ölçeğinde koruyun ve güvenlik
uyumluluğunu karşılayın!
Buguardian IAS, çoklu bulut ve K8S ortamlarında uygulamalar için gerçek zamanlı uygulama korumasını ve güvenlik testlerini otomatize eder. İster eski uygulamalardan bazılarını, ister yeni bulutta yerel uygulamaları koruyun, Buguardian IAS çoklu bulut platformu, işletmenizi ortaya çıkan tehditlere karşı güvence altına almak için temel bileşenleri sizlere sağlar. 

In-App Security, basit bir fikre dayanmaktadır. WAF özellikleri, ağ katmanıyla sınırlandırılmak yerine daha etkin bir şekilde kullanılabilecekleri uygulama katmanına aktarılır. Geliştirme ekibi güvenlik duvarlarıyla geçirdiği mesaiyi performans arttırarak uygulama katmanına aktarılan bu değişime harcar hale gelir.In-App Security uygulanabilir ve hafif yapıda bir teknolojidir. Uygulamanızı etkileyen dış koşullar geliştikçe, IAS’ı bu gelişme ile paralel olarak geliştirebilirsiniz. Ekibinizdeki geliştiricilerin IAS’ın güvenlik nimetlerinden faydalanmadan önce gereksiz kurulum veya eğitimlerle zaman kaybetmesine gerek kalmaz. 

Herkese açık ve dahili uygulamalarınızı OWASP Top 10’de listelenen güvenlik açıklarına karşı korumanıza olanak tanır. Modern uygulamaları web tabanında koruyabilir ve güvenlik uyumluluklarını sağlayabilirsiniz. Koruma gerektiren uygulamaları belirler ve güvenlik açıklarını keşfedebilirsiniz. Malware botların kötü niyetli eylemler gerçekleştirmesini tanımlayıp durdurabilir ve raporlamasını yapabilirsiniz.

Buguardian IAS hızlı önbelleğe alma, sıkıştırma, SSL offload ve TCP optimizasyonu gibi uygulama optimizasyonu ve hızlandırma yetenekleriyle performansınızı artırmanıza yardımcı olur. Bulut tabanlı teknoloji ile kesintisiz ve sınırsız ölçeklenebilirlik sağlayarak size maksimum verimlilik, yüksek performans, daha hızlı yanıt süreleri ve maliyet verimliliği sağlar.

Buguardian IAS, etkinlikler ve olayları içeren ayrıntılı aktivite günlükleri oluşturur ve yasal uyumluluklarla ilgili gerçek durumunuzun tüm yönlerini yansıtan talep üzerine özelleştirilmiş raporları size sunar.

Buguardian IAS Çözümüyle;
  • OWASP Top 10 dahil olmak üzere bilinen yüzlerce güvenlik açığı için web uygulamalarınız otomatik olarak kontrol edilsin.
  • Kitle bazlı bir güvenlik sistemi kullanarak yeni tehditleri belirlerken zero day saldırılarını da engelleyebilirsiniz.
  • Hangi web isteklerinin bot saldırılarını gönderdiğini belirleyebilirsiniz.
  • Kötü botların kötü niyetli eylemler gerçekleştirmesini tanımlayın ve durdurun. 
Diğer
BLOG

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>