Portnox

Portnox NAC (Network Access Control) ağa bağlı tüm cihazları denetlemeye, yönlendirmeye ve güvenlik duvarları oluşturmaya olanak sağlar.

Portnox Hakkında

Portnox NAC (Network Access Control) yeni nesil ağ erişim kontrolü  ve yönetimi çözümleri sunar. Şirketlerin güvenlik riskini azaltan aynı zamanda şirket ve kurumların güvenlik politikalarına uyumluluğuna destek olur. Dünya çapında stratejik ortaklara sahiptir. Her cihaz için otomatik güvenlik, görünürlük ve kontrol sağlar.

Ağa bağlı tüm cihazları denetlemeye, yönlendirmeye ve güvenlik duvarları oluşturmaya olanak verir, altyapıda değişiklik ihtiyacı duymadan şirket ve kurumlara hızlı çözümler sunar.

Kullanıcı dostu arayüze sahip Portnox NAC (Network Access Control) ile güvenli bağlantılara sahip olabilirsiniz. Ağ erişim kontrolü ile ağınıza bağlı tüm cihazları saptayabilir kime ait  olduklarını görüntüleyebilirsiniz. Böylece güvenli bir ağ erişimi sunan çözüm sayesinde ağınızda tam kontrol sağlayıp ağ politikalarınızı yeniden tanımlayabilirsiniz.

 

Portnox Çözümleri

Diğer Çözüm Ortaklarımız

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Şirket

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Dap Royal Center D Blok D:86 Maltepe / Istanbul / Türkiye

E-Posta

sales@nss.com.tr

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>