Dosya Etkinlik Yöneticisi

Veri ihlali yaşayan şirketler müşterilerinin büyük çoğunluğunu kaybetme tehlikesi yaşıyor.

Dünya genelindeki birçok tüketici, hizmet aldıkları şirketlerin veri ihlali yaşayacağını düşündüğünden endişe duyuyor.

Siber saldırılar ve iç tehditler, fikri mülkiyet içeren verileri ve kişisel verilerin korunması endişesini artırırken şirketlerin duruma adapte olma zorunluluğu gündün güne artıyor.

Veri ihlali, günümüz dünyasında şirketler için kârlılık kaybı ve hizmet durdurma gibi ciddi sonuçlara da sebebiyet verebiliyor. Siber suçlardaki artış, şirketlerin güvenlik önlemlerini artırmasını zorunlu kıldığı gibi potansiyel gelirlerini de riske atıyor. İtibar kaybetmek istemeyen şirketler, bu önemli sorunun çözümünü, güvenlik yazılımlarıyla sağlayabiliyor.

Veri Güvenliği

GTB Technologies’in Dosya Etkinlik Yöneticisi Çözümü ile Şirketler yıkıcı sonuçların önüne geçebiliyor. Şirketlere, verinin izlenmesi noktasında hareket kabiliyeti katan çözüm, son kullanıcılara kadar kullanıcı aktivite döngüsünü kontrol edip denetim sağlayabiliyor.

Şüpheli aktiviteleri tespit edebiliyor, tehdit durumunda dosyaların güvenliğini sağlıyor ve kör noktaların tespitine yardımcı oluyor. Siber saldırı ya da iç tehditler yoluyla oluşabilecek veri sızıntısı, GTB Auditor teknolojisiyle önlenebiliyor.

Dosya paylaşımı depolamasını destekleyen The Auditor ile şüpheli veya kötü amaçlı hareketleri belirleyebilir, dosya kullanıcı hareketlerini sürekli olarak takip altına alabilirsiniz. Kaynak kodu, üretim planları, patent başvurusu gibi şirketlerin fikri mülkiyetlerini korumanın hayati önem sahip olduğu günümüzde, GTB The Auditor ile geleneksek dosya izleme metotlarını geride bırakarak veri sızıntılarını önleyebilirsiniz.

GTB Technologies’in Dosya Etkinlik Yöneticisi Çözümü (The File Activity Monitor) The Auditor ile şirketlerin içeriğe dayalı kullanıcı etkinliklerinin sürekli izlenmesi sağlanıyor. Şüpheli kullanıcı dosya hareketlerinin tanımlanmasına ve uyarılmasına olanak sağlanıp veri ihlali durumlarında riski belirlemeye yardımcı olunuyor.

  • Hassas verilerinizi kontrol edin.
  • İçeriğe odaklanıp önemli verilerinizin taşınması durumunda tüm hareketleri izleyin ve tam koruma sağlayın.
  • Kör noktaları saptayın, olası tehdit durumlarına karşı harekete geçmeye hazır olun.
Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

GTB - Hassas Verilerin Taşınması
Veri Güvenliği

Hassas Verilerin Taşınması

GTB Data Discovery, yüksek doğruluk derecesine sahip araçlar sağlayarak hassas verilerin güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur.

NSS - İçeriden Gelen Tehdit ve DLP
Veri Güvenliği

İçeriden Gelen Tehdit ve DLP

GTB DLP çözümleri ile hassas verilerin kasıtlı veya kasıtsız olarak sızmasını veya çalınmasını önleyerek içeriden gelen tehdit riskini azaltın.

NSS - Veri Koruma Günü
Veri Güvenliği

Veri Koruma Günü 2023

Bilgi Güvenliği Günü’nde (Veri Koruma Günü) çalışırken güvende kalmanızı sağlayacak ipuçlarını keşfedin.

Çözümlerimiz

Cloud DLP

Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlayın.

Read More »

Network DLP

Ağ üzerindeki tüm standart protokoller tarafından trafiği denetleyin ve tanımlanmış DLP ilkelerini ihlal eden içerikleri tespit edin.

Read More »

Veri Keşfi (eDiscovery)

Dosya sunucuları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere ağdaki her bir noktayı tarayın, geri dönüşüm kutusunda atıl durumda bulunan dosyaları bile silin.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız
GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>