Office 365 DLP

Microsoft Office 365’in sunduğu veri koruması, veri güvenliği sağlamak isteyen organizasyon ve kurumlar için sağlıklı bir adım ancak kurumsal veri sızıntısı önleme ile karşılaştırıldığında eksik kalan bir dizi faktör karşımıza çıkıyor.

Office 365, temel veri koruması sağlıyor ancak cihaz erişimi, son kullanıcı verilerinin korunması, belge kullanım izi ve özelleştirilebilen veri koruma biçimlerini içermiyor.

Engelleme ve şifreleme gibi işlemlerin yapılamaması, hassas verinin sızıntısına neden oluyor ve kurumsal veri koruma çözümü kullanmayan şirketler, hassas veriyi korumakta sektör standartlarının gerisinde kalıyor.

GTB, bu noktada kurumlara veri güvenliği sağlayan Office 365 çözümünü şirketlere sunuyor.

Veri Güvenliği

GTB Technologies Office 365

İleri teknolojisi ve tecrübesiyle şirketler için üst düzey içerik hassasiyetli veri koruma çözümü sağlıyor. Patentli akıllı teknolojiyle, hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış verileri analiz ediyor, izliyor, koruyor ve sınıflandırıyor.

Veri kaybını önleme noktasında tüm hassas verilerin gelen-giden akışını, kontrolünü ve korumasını sağlıyor. Böylelikle şirketler, en değerli verilerini etkili ve kalıcı bir şekilde koruma kabiliyeti kazanıyor.

Özelleştirilmiş politikaların belirlenmesiyle, olası tehlike durumunda hassas veriler kontrol merkezinden yönetiliyor. Ayrıca devreye giren kontrol merkeziyle veri kullanımı engelleniyor, karantinaya alınıyor ya da şifrelenerek korunuyor.

Gerçek zamanlı olarak doğru tespitlere ihtiyacınız olduğunda; önemli ticari sırları olan bir şirketteyseniz ya da devlet kurumları gibi verilerin korunaklı kalması gereken bir organizasyondaysanız, veri sızıntılarını Office 365 DLP ile önleyebilirsiniz.

GTB Veri Koruması, herhangi bir Microsoft Office 365 yazılımıyla çalışabiliyor. Eklenmesi kolay ve bir o kadar da güçlü ve gelişmiş bir yapıya sahip olan veri kaybı önleme aracı Microsoft Ofis 365, bulut yazılımlarıyla entegre çalışıyor, verileri koruyup kayıpların önüne geçiyor.

  • Hassas verilerinizi keşfedip koruyun.
  • Office 365’e veya Office 365’ten hassas içerik tanımlaması yapın.
  • Verileri tüm şirket genelinde keşfedin, sınıflandırın ve paylaşın.
Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

GTB - Hassas Verilerin Taşınması
Veri Güvenliği

Hassas Verilerin Taşınması

GTB Data Discovery, yüksek doğruluk derecesine sahip araçlar sağlayarak hassas verilerin güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur.

NSS - İçeriden Gelen Tehdit ve DLP
Veri Güvenliği

İçeriden Gelen Tehdit ve DLP

GTB DLP çözümleri ile hassas verilerin kasıtlı veya kasıtsız olarak sızmasını veya çalınmasını önleyerek içeriden gelen tehdit riskini azaltın.

NSS - Veri Koruma Günü
Veri Güvenliği

Veri Koruma Günü 2023

Bilgi Güvenliği Günü’nde (Veri Koruma Günü) çalışırken güvende kalmanızı sağlayacak ipuçlarını keşfedin.

Çözümlerimiz

Cloud DLP

Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlayın.

Read More »

Network DLP

Ağ üzerindeki tüm standart protokoller tarafından trafiği denetleyin ve tanımlanmış DLP ilkelerini ihlal eden içerikleri tespit edin.

Read More »

Veri Keşfi (eDiscovery)

Dosya sunucuları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere ağdaki her bir noktayı tarayın, geri dönüşüm kutusunda atıl durumda bulunan dosyaları bile silin.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız
GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>