Veri Gizliliği Yöneticisi

Veri gizliliği, verilerin nasıl toplanması, depolanması, yönetilmesi ve üçüncü kişilerle nasıl paylaşılması gerektiği ve gizlilik yasalarına uyumluluğu etrafında şekillenir.

Öte yandan, veri gizliliği sadece verilerin uygun şekilde işlenmesi ile ilgili değildir.

Aynı zamanda başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemeyi de içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki veri koruma yasaları, bireylere veriler üzerinde kontrol sağlamayı amaçlayarak, kişilere verilerinin nasıl, kim tarafından ve neden kullanıldığını bilmelerine yardımcı olarak, kişisel verilerinin nasıl işleneceği ve kullanılacağı konusunda kontrol sahibi olmalarına imkân tanır.

Günümüzde yapılan araştırmalar, her geçen yıl müşterilerin şirketlere güven konusuna daha fazla önem verdiklerini gösteriyor.

Bu nedenle, kuruluşların bireylerin gizlilik tercihlerini korurken kişisel verileri nasıl işleyeceklerini öğrenmeleri de artık bir gereklilik haline gelmiştir.

Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

GTB - Hassas Verilerin Taşınması
Veri Güvenliği

Hassas Verilerin Taşınması

GTB Data Discovery, yüksek doğruluk derecesine sahip araçlar sağlayarak hassas verilerin güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur.

NSS - İçeriden Gelen Tehdit ve DLP
Veri Güvenliği

İçeriden Gelen Tehdit ve DLP

GTB DLP çözümleri ile hassas verilerin kasıtlı veya kasıtsız olarak sızmasını veya çalınmasını önleyerek içeriden gelen tehdit riskini azaltın.

NSS - Veri Koruma Günü
Veri Güvenliği

Veri Koruma Günü 2023

Bilgi Güvenliği Günü’nde (Veri Koruma Günü) çalışırken güvende kalmanızı sağlayacak ipuçlarını keşfedin.

Çözümlerimiz

Cloud DLP

Cloud DLP ile bulut veri kullanımının gerçek zamanlı keşfini, sınıflandırılmasını, görünürlüğünü ve kontrolünü sağlayın.

Read More »

Network DLP

Ağ üzerindeki tüm standart protokoller tarafından trafiği denetleyin ve tanımlanmış DLP ilkelerini ihlal eden içerikleri tespit edin.

Read More »

Veri Keşfi (eDiscovery)

Dosya sunucuları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere ağdaki her bir noktayı tarayın, geri dönüşüm kutusunda atıl durumda bulunan dosyaları bile silin.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız
GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>