Kurumsal Ağınız Yeni Çağa Hazır Mı?

S3M Security - Enterprise

Kurumsal Ağınız Yeni Çağa Hazır Mı?

Ağ erişim kontrolü (NAC) sistemleri, kuruluşların ağlarına cihaz ve kullanıcı erişimini kontrol etmek için politikalar uygulamasına olanak tanır.

NAC sistemleri, kaynak, rol, cihaz ve konum tabanlı erişime dayalı politikalar belirleyebilir ve diğer denetimlerin yanı sıra güvenlik ve yama yönetimi ilkeleriyle güvenlik uyumluluğunu zorunlu kılabilir.
Ağınız uç noktada konukseverlik için hazır mı? Güvenli, çevik ve özerk bir ağ ile uçtan buluta muhteşem konuk ve personel deneyimleri sağlayabilirsiniz.

 

S3M Güvenlik NAC Farklılıkları:
Auconet, MDM ve BYOD için bir çerçeve sunar yetkisiz erişim girişimlerini otomatik olarak algılayarak hassas verileri uygulama tabanlı bir VPN tüneli ile korur. Mobil platformlardaki cihazlar merkezi bir yönetici paneli tarafından kontrol edilebilir ve her cihazdan veriler bloke edilebilir veya silinebilir.

Konukların sağlanmasını, yetkilendirilmesini ve izlenmesini kolaylaştırmak için güvenlik ilkelerine dayalı VLAN ataması, tek bir konsol kullanarak altyapıyı keşfeder, tanır, erişim yetkisi verir ve kontrol eder, bir veya birkaç ağı izler ve savunur. Yüzlerce ayrı ağa aynı anda çok kiracılı güvenli erişim, ATM’ler, yazar kasalar ve self servis bilet kioskları gibi satış noktası (POS) sistemleri gibi nakit işleme ekipmanlarını korur.

Ağ Güvenliği

IoT/OT Güvenliği

IoT güvenliğini sağlamak, ağ güvenliğinizin bütünlüğü için gereklidir. IoT cihazların kontrollerini sağlayın ve kuruma sızabilecek tehlikeleri önleyin.

Ağ Güvenliği

BYOD & Misafir Erişim Güvenliği

BYOD güvenliğini ve misafir erişim güvenliğini sağlamak şirketler için hayati değer taşır. S3M ile BYOD ve misafir cihazlarını ayrı ağlarda güvende tutun.

Çözümlerimiz

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>