Kurumsal Ağınız Yeni Çağa Hazır Mı?

S3M Security - Enterprise

Kurumsal Ağınız Yeni Çağa Hazır Mı?

Ağ erişim kontrolü (NAC) sistemleri, kuruluşların ağlarına cihaz ve kullanıcı erişimini kontrol etmek için politikalar uygulamasına olanak tanır.

NAC sistemleri, kaynak, rol, cihaz ve konum tabanlı erişime dayalı politikalar belirleyebilir ve diğer denetimlerin yanı sıra güvenlik ve yama yönetimi ilkeleriyle güvenlik uyumluluğunu zorunlu kılabilir.
Ağınız uç noktada konukseverlik için hazır mı? Güvenli, çevik ve özerk bir ağ ile uçtan buluta muhteşem konuk ve personel deneyimleri sağlayabilirsiniz.

 

S3M Güvenlik NAC Farklılıkları:
Auconet, MDM ve BYOD için bir çerçeve sunar yetkisiz erişim girişimlerini otomatik olarak algılayarak hassas verileri uygulama tabanlı bir VPN tüneli ile korur. Mobil platformlardaki cihazlar merkezi bir yönetici paneli tarafından kontrol edilebilir ve her cihazdan veriler bloke edilebilir veya silinebilir.

Konukların sağlanmasını, yetkilendirilmesini ve izlenmesini kolaylaştırmak için güvenlik ilkelerine dayalı VLAN ataması, tek bir konsol kullanarak altyapıyı keşfeder, tanır, erişim yetkisi verir ve kontrol eder, bir veya birkaç ağı izler ve savunur. Yüzlerce ayrı ağa aynı anda çok kiracılı güvenli erişim, ATM’ler, yazar kasalar ve self servis bilet kioskları gibi satış noktası (POS) sistemleri gibi nakit işleme ekipmanlarını korur.

Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »

IAS

Buguardian in App Security ile çoklu bulut ve K8s ortamlarında uygulamalar için gerçek zamanı uygulama korumasını ve güvenlik testlerini otomatikleştirin.

Read More »

DSM – DevSecOps

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

Read More »

DCase, müşteri vaka ve talep yönetimi süreçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmet yönetimi platformudur.

Caspipot, saldırı yüzeyi izleme ve ihlal veri kontrolü ile bilgi toplayabileceğiniz hepsi bir arada bir SaaS güvenlik çözümüdür.

Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>