Okullar ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar İçin NAC Sistemi Çözümleri

S3M Security - Education

Okullar ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar İçin NAC Sistemi Çözümleri

Ağınızı güvende tutmak ve kuruluşunuzun fikri mülkiyetinin bütünlüğünü korumak için etkili NAC sistem çözümleri gereklidir.

Misafir ve Çalışana Ait Cihazların Kaydı
Müşteri ve çalışan cihazları ağınıza yük bindirebilir ve en deneyimli IT yöneticilerinin bile bakım yapması gereken sorunlar oluşturabilir. Doğrudan kampüs Wi-Fi altyapısına yerleşik bir kayıt prosedürü, bunu halletmenize yardımcı olabilir. Bu, konuk kullanıcıların kendi kendilerine kaydolmalarına ve ardından izin verilirse önceden tanımlanmış bir rolle ağa erişmelerine olanak tanır.

Kurallarınızı Uygulamak
S3M Security, kullanıcılarınızın neye uyması gerektiğini ve onların neyi yapıp neyi yapamayacağını belirlemenize olanak tanıyan eksiksiz bir kontrol ve görünürlük sağlayabilir. Bunu yaparak, ağa erişirken kullanıcılarınızın (öğrenciler, öğretmenler, misafirler) güvenliğini ve korunmasının yanı sıra okulunuzun sorumluluğunu da sağlamış olursunuz. Ağınız uç noktada konukseverlik için hazır mı? Güvenli, çevik ve özerk bir ağ ile uçtan buluta muhteşem konuk ve personel deneyimleri sağlayın.

Role Dayalı Erişim Kontrolü
Kullanıcının uygun konumuna bağlı olarak, kampüs NAC’iniz her tür kullanıcıyı tanıyabilmeli ve onlara ağınıza ve hizmetlerinize erişim sağlayabilmelidir. Örneğin, bir yükseköğretim kurumunda, her biri farklı bir erişim düzeyine ve bir dizi yönergeye sahip olan öğrenci, profesör ve ziyaretçi rollerini belirleyebilirsiniz.

Konum Bilinci
NAC’i kampüslere yerleştirirken, coğrafi hususların sıklıkla unutulduğunu gördük. Her yerde bağlantıya izin vermek hareketliliğin bir parçası olsa da, konuma dayalı düzenlemeler hala yürürlükte olmalıdır. Ana kampüste mi, yurtlarda mı, belirli kurslarda mı, spor salonunda mı yoksa evlerinde mi iletişim kuruyorlar? Güvenlik kurallarınızı veya “uç nokta uyumluluğunu” konuma göre değiştirebilmelisiniz.

Ağ Güvenliği

IoT/OT Güvenliği

IoT güvenliğini sağlamak, ağ güvenliğinizin bütünlüğü için gereklidir. IoT cihazların kontrollerini sağlayın ve kuruma sızabilecek tehlikeleri önleyin.

Ağ Güvenliği

BYOD & Misafir Erişim Güvenliği

BYOD güvenliğini ve misafir erişim güvenliğini sağlamak şirketler için hayati değer taşır. S3M ile BYOD ve misafir cihazlarını ayrı ağlarda güvende tutun.

Çözümlerimiz

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>